Deceiving Destiny Together

Tom 2 cyklu Together

Dylan odszedł. Zniknął. Zostawił ją.

Naomi Walker nigdy nie czuła do nikogo większej wściekłości i nienawiści. Teraz te uczucia przepełniały ją całą, wręcz nimi żyła i oddychała. Dylan stał się jej największym wrogiem.

Teraz, w ostatniej klasie liceum, Naomi musi zdecydować, co dalej. Jednak wciąż rozpraszają ją wspomnienia o Dylanie, nie pozwalając trzeźwo myśleć. Jednego jest pewna: gdy się spotkają, da mu do zrozumienia, że dla niej jest już nikim.

Kiedy Dylan zjawia się w jej życiu jak duch, nic nie dzieje się tak, jak powinno. Chłopak wyraźnie coś ukrywa i Naomi szybko się przekona, że lepiej było, kiedy trzymała się od niego z daleka.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Deceiving Destiny Together:

Deceiving Destiny Together - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-09-11, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Uwielbiałam tego chłopaka, mimo że był dupskiem, a nasza relacja była zbyt skomplikowana, by przetrwać. Wiedziałam jednak, że w końcu upadniemy. Tak mocno, że już się nie podniesiemy i nic po nas nie zostanie”.

Naomi przeżywała bardzo trudny okres po wydarzeniach z pierwszej części. Na dodatek nagłe zniknięcie Dylana dolało oliwy do ognia. Dziewczyna pogodziła się z jego brakiem na co dzień, jednakże chłopak nagle pojawia się jak duch i znów wprowadza chaos w życie przyjaciół.

Co sprowadza Dylana ponownie? I jakie kłopoty niesie ze sobą jego pojawienie?

I co ja mam Wam powiedzieć o tej książce. Skończyłam ją wczoraj i jakoś do tej pory nie mogę ogarnąć, o co tam naprawdę chodziło.

Pierwszy tom nie podobał mi się zbytnio. Dałam kolejną szansę autorce, bo myślałam, że nastąpi jakaś poprawa. Z przykrością muszę powiedzieć, że nie ma żadnej poprawy, a wręcz w moim odczuciu jest jeszcze gorzej. Dobrze, że książka nie ma dużo stron, to nie zajęło mi dużo czasu czytanie jej.

Autorka zawarła w fabule bardzo dużo wątków, które nie zostały zbytnio rozwinięte. Porwania, zabójstwo, zaginiony brat, wypadek, utrata pamięci, samobójstwo to większość z nich, ale nie wszystko. Jak na tak krótką książkę to za wiele. Odniosłam dziwne wrażenie, że autorka na siłę próbowała zapełnić czymś kartki bez żadnego konkretnego pomysłu.

Bohaterowie również nie przypadli mi do gustu, zaczynając od głównej bohaterki, która bardzo mnie irytowała swoim zachowaniem. Niezdecydowana i chaotyczna w swoim postępowaniu.

Zarówno Dylan, jak i Naomi, coś sobie postanowili, by za chwilę tę decyzję zmienić. I tak kilka razy w ciągu całej lektury. Co najlepsze wszystko tyczy się jednej i tej samej sprawy.

Przeczytałam już wiele książek i zdecydowanie ta nie należy do udanych.

Pamiętajcie, że to jedynie moja opinia. Wasze odczucia mogą być zupełnie inne, więc polecam sprawdzić samemu.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-08-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

Zniknął. Odszedł. Zostawił ją.

"Byliśmy tylko my, myśląc, że mamy nad wszystkim kontrolę. A to wszechświat miał kontrolę nad nami."

W Naomi z dnia na dzień rośnie coraz większą wściekłość i nienawiść na Dylana.

Stał się jej najgorszym wrogiem.

Teraz w ostatniej klasie liceum, przyjdzie zdecydować dziewczynie co będzie dalej. Niestety nie potrafi przestać myśleć o chłopaku, który zawrócił jej w głowie.

Pewna jest jednego. Gdy spotka go ponownie, wygranie mu co myśli i jak bardzo go nienawidzi.

Jednak w najmniej oczekiwanym momencie, on wraca i już nic nie będzie takie samo...

Czy dziewczynie uda się zapomnieć o tym co jej zrobił?

Jak potoczy się dalej ta znajomość?

"Deceiving Destiny Together" to książka która pomimo tego że fabuła jest trochę chaotyczna czyta się bardzo szybko i nie powiem z przyjemnością.

Choć książka zawiera dość dużo wątków i chwilami można się pogubić,( zdarzyło mi się czytać jedna stronę dwa razy?) to naprawdę polubiłam bohaterów, choć Naomi może niektórych przyprawiać o złość, bo dziewczyna chwilami sama nie wie czego chce.

Autorka ma lekki i przyjemny styl pisania dzięki czemu potrafi wciągnąć czytelnika.

Sama historia to rollercoaster emocjonalny od łez i złości po radość i śmiech.

Co do zakończenia możne nie jest aż tak zachęcające jak w pierwszej części, ale nie ukrywam że chętnie poznam dalsze losy bohaterów.

Polecam jest to książka dla mniej wymagających czytelników, bo nie ma tu efektu wow ale można spędzić kilka fajnych godzin z tą historią ?

We Rule Hell Together
Weronika Szutkowska0
Okładka ksiązki - We Rule Hell Together

Nastoletnia Naomi Walker nigdy nie należała do grzecznych dziewczynek. Sprawiała dużo problemów wychowawczych i pakowała się we wszystkie możliwe kłopoty...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska