Czego ginekolog ci nie powie

Tadeusz Oleszczuk proponuje holistyczne podejście do zdrowia kobiety. Uważa, że nie można leczyć problemów ginekologicznych bez połączenia ich z właściwą dietą, stylem życia czy wiedzą o czynnikach genetycznych pacjentki. Koncentruje się nie tylko na pojedynczych objawach, ale przede wszystkim szuka ich źródła. Zadaje pytania o rodzaj wypijanej kawy, ilość zjadanych winogron, operacje w rodzinie, nałogi, miejsce zamieszkania. Potrafi powiązać ze sobą na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie informacje. I cieszy się, gdy okaże się, że trafił z diagnozą, na jaką wpadłby tylko dr House.

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy i serca, które doktor Tadeusz Oleszczuk oddaje pacjentkom. Właśnie: ,,oddaje", bo jest w tym pasja, potrzeba, poczucie misji i ogromna mądrość. Kiedy pomyślę, ile dziewczyn, dzięki znakomitym w swojej prostocie poradom doktora, uniknęło komplikacji, wróciło do zdrowia, aktywności i pełni życia - nie mam cienia

wątpliwości, że to Judym naszych czasów!

Joanna Racewicz

Ta książka to efekt wieloletniej praktyki zawodowej lekarza ginekologa i naukowca-entuzjasty,

który traktuje każdą pacjentkę holistycznie. Jakie jedzenie jest ważne dla szyjki macicy czy

jajników? Do czego potrzebne są bakterie jelitowe? Dlaczego prawidłowo funkcjonująca tarczyca to tajemne drzwi do długiego i dobrego życia? W tej książce nie tylko znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, ale zaczniesz zastanawiać się nad swoim zdrowiem i zrozumiesz, ile sama możesz dla siebie zrobić.

prof. Elżbieta Krajewska-Kułak,

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku,

laureatka nagrody Społecznik Roku tygodnika ,,Newsweek"

Nowatorskie i błyskotliwe podejście do ginekologii. Czyta się z zapartym tchem, a wyniesiona

z lektury wiedza zachęca do profilaktyki i natychmiastowej zmiany życiowych nawyków.

Ida Karpińska, Kwiat Kobiecości

Informacje dodatkowe o Czego ginekolog ci nie powie:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2024-07-18
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Rodzina i zdrowie

Kup książkę Czego ginekolog ci nie powie

Czego ginekolog ci nie powie
Anna Augustyn-Protas0
Okładka ksiązki - Czego ginekolog ci nie powie

Ile razy słyszałem od pacjentek: ,,Dlaczego nikt mi tego nie powiedział wcześniej?!" Tadeusz Oleszczuk proponuje holistyczne podejście do zdrowia kobiety...

Beata Tyszkiewicz. Portret damy
Anna Augustyn-Protas0
Okładka ksiązki - Beata Tyszkiewicz. Portret damy

Jaka ona jest? Pamiętam, jak pytałam o to przypadkowe osoby. Zawsze pojawiał się zachwyt - że piękna, że z klasą i że ma cudowne poczucie humoru. Zdumiewało...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski