reklama

Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła

W "Czasie Przejścia" Anna kontynuuje swoją duchową podróż znaną z bestsellerowej serii "Gwiezdne dzieci", proponując czytelnikom wnikliwe spostrzeżenia na temat naszej istoty i miejsca w uniwersum. Książka odpowiada na fundamentalne pytania dotyczące naszej istoty i kreacji, a także wprowadza czytelników w tajemnice pracy z energią.

"Czas Przejścia" to nie tylko teoria. Anna dostarcza także praktycznych narzędzi, które pomogą czytelnikom zrozumieć i rozwijać swoje dary. Książka porusza tematy takie jak ochrona energetyczna, podnoszenie wibracji, czytanie podpowiedzi duszy i wiele innych. Dzięki temu czytelnicy mają szansę na głębsze zrozumienie siebie i swojego miejsca w świecie.

W "Czasie Przejścia" Anna Głowacz prezentuje także techniki pracy z energią. Od tworzenia tarczy ochronnej, przez wizualizację aktywacji tarczy ochronnej, ochronę dla dzieci, oczyszczanie z emocji, medytację oczyszczającą i łączącą z duszą, po czakry bez tajemnic i działanie pierścieni tensorowych.

Anna Głowacz jest utalentowaną autorką, której twórczość skupia się na tematyce fantastycznej i duchowej. Jej książki są odpowiedzią dla tych, którzy nieustannie zastanawiają się nad istotą naszego istnienia i celu życia. Jej prace wymagają otwartego umysłu, ale oferują również głębokie i satysfakcjonujące spostrzeżenia.

"Czas Przejścia" jest nie tylko opowieścią o duchowej ewolucji istoty ludzkiej, ale także podręcznikiem, który pomaga czytelnikom nauczyć się technik oczyszczania z emocji, medytacji połączenia z duszą, zrozumienia czakr i programowania podświadomości. To narzędzia, które pomagają odkryć w sobie głębszą mądrość i siłę.

Książka z zadrukiem w pełnym kolorze.

Informacje dodatkowe o Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 9788396320148
Tytuł oryginału: Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła
Język oryginału: POLSKI

Tagi: ezoteryka horoskopy senniki

Kup książkę Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła

Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła - opinie o książce

Za mną pierwsza książka w tematach ezoteryki?i pierwsze spotkanie z Panią Głowacz. Nooo i muszę przyznać, że bardzo udane. Coś czuję, że na dłużej zagoszczę w tych klimatach?
,,Czas przejścia" to wartościowa książka, która otwiera oczy na wiele aspektów z życia. Na tę lekturę trzeba mieć niewątpliwie otwarty umysł, bo pewnie nie dla każdego jest ona.
Ja znalazłam w niej wiele cennych porad i odpowiedzi na temat życia, przyszłości, jak chronić się od złych energii.
No, ewidentnie ,,się budzę" ??
Jestem zdecydowanie na tak. Polecam i oceniam 6/6.
P.s. Na uwagę również zasługuje piękna oprawa graficzna.

Druga szansa
Anna Głowacz0
Okładka ksiązki - Druga szansa

Czy gdyby los ofiarował ci drugą szansę, pokonałbyś lęk przed nieznanym? Przyjąłbyś ją, nie bojąc się niepowodzenia, czy odrzucił – bez względu na...

Miłość znaleziona na śmietniku
Anna Głowacz 0
Okładka ksiązki - Miłość znaleziona na śmietniku

Bowiem istnieje zasada, że wszechświat daje zawsze co najmniej dwa razy tyle ile zabrał…Ona jest księgową w wielkiej korporacji. I choć niczego jej...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski