Byłem gangsterem. Prawdziwa historia

Wydawnictwo:

Przeczytaj fragment 34.90 25.82 zł -26% Oszczędzasz: 9.08 zł Dodaj do koszyka

Czas realizacji: 24 h

bezpłatna wysyłka od 100 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kim jest Grek?

Grek to pseudonim Autora wymyślony na potrzeby tej książki. Kryjący się pod nim gangster kradł, oszukiwał, porywał ludzi, zlecał zabójstwa – każdy czuł przed nim respekt. Początek jego przestępczej kariery przypadł na lata dziewięćdziesiąte – czas drapieżnego polskiego kapitalizmu. Grek wspinał się po szczeblach gangsterskiej hierarchii, aż doszedł na szczyt. Pewne wydarzenia sprawiły jednak, że postanowił skończyć z dotychczasowym fachem i zacząć wszystko od nowa. Uczciwie.

Teraz swoimi doświadczeniami, także tymi z więzienia, dzieli się z czytelnikiem. Twierdzi, że napisał tę książkę ku przestrodze. W jego relacji nie ma imion i nazwisk, jednak opowiedziana przez niego historia jest prawdziwa.

"Twardziel, jeden z groźniejszych bandytów w Polsce. Wytatuowany kark. Zaczynał jako bitny mięśniak na bramce w dyskotece. Potem szybki awans, łatwe pieniądze i jeszcze łatwiejsze panienki. I prestiż ulicy.

Kim jest Grek – bohater tej książki? Czytelnik nie dostanie jasnej odpowiedzi na to, kim był, kim jest. Otrzyma za to pełnokrwistą gangsterską opowieść pełną postaci z najtwardszego kruszcu, porywających historii i schematu działania grupy przestępczej. To podróż w zakamarki mrocznej duszy, dla jednych fascynująca, dla innych niezrozumiała i moralnie nie do przyjęcia. Dla jednych i drugich – warta odkrycia."

Gabriela Jatkowska, dziennkarka, autorka, była redaktor naczelna magazynu POCISK

Informacje dodatkowe o Byłem gangsterem. Prawdziwa historia:

Byłem gangsterem. Prawdziwa historia - opinie o książce

Napadałem na banki. Prawdziwa historia
Grek0
Okładka ksiązki - Napadałem na banki. Prawdziwa historia

Grek powraca! Już po opublikowaniu swojej pierwszej książki "Byłem gangsterem. Prawdziwa historia" wywołał małe trzęsienie ziemi, pokazując prawdę o polskiej...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski