Beztroska

Miłość sprzed lat, domagająca się pieszczoty.

Cieszące powroty, na które już tracili nadzieję.

Obietnica nowego początku i nagły zwrot akcji.

Gorące uczucia, intrygi i sekrety! To właśnie Anglia z początku XIX wieku.

Zapraszam do świata, który rządzi się własnymi prawami.

Wielowątkowa, porywająca i chwytająca za serce fabuła!

Gdy wicehrabia Cleve wyjeżdża, by skryć brzemienną siostrę przed ciekawskimi spojrzeniami, bez słowa porzuca ukochaną - Rosalie. Dziewczyna, choć jeszcze młoda, nie wyobraża sobie bez niego życia. Zaczyna już tracić nadzieję, gdy ten wreszcie wraca, składając jej obietnicę wspólnej przyszłości.

Wszystko układa się po ich myśli, a romantyczny nastrój trwa aż do momentu, gdy spada na nich tragedia, której nie spodziewali się tak szybko.

Nie można wierzyć nikomu. Przyjaciele knują za plecami, nawiązując coraz to nowe sojusze. Mężczyźni kłamią, mamiąc niewinne kobiety. A w miasteczku pojawiają się nowe twarze, z których żadna nie ma dobrych zamiarów.

Informacje dodatkowe o Beztroska:

Beztroska - opinie o książce

Avatar użytkownika - readingwithcat
readingwithcat
Przeczytane:2024-08-21, Ocena: 5, Przeczytałam,

??Lubicie klimaty Bridgertonów? To "Beztroska" jest dla was!

? Beztroska
? Sara Rzeczycka
? Wydawnictwo Najlepsze

[współpraca reklamowa] z @wydawnictwo.najlepsze i @sara.rzeczycka_ksiazki

?? Rosalie to młoda panienka, która pomimo znajomości reguł rządzących ówczesnym światem ma własne zdanie, a ponadto kocha czytać książki. Są dla niej drugim domem. Jej ukochany powraca po latach rozłąki. Czy odnajdą wspólną drogę?

??Cleave jest wicehrabią i powraca do rodzinnego majątku po kilku latach. Ponownie zaczyna spotykać się ze swoją dawną miłością - Rosalie. Dziewczyna nieustannie zaprząta jego myśli. Młodzi pobierają się. Brzmi jak happy end? Nic z tego!

??Książka pełna jest knowań Wilhelmine, służki zmarłej matki wicehrabiego oraz Rueby, dziewczyny, jak sądzi zakochanej w Cleavie. Czy tej dwójce uda się zniweczyć szczęście zakochanych? Czy Rosalie odnajdzie się w nowej roli?

??Dodajmy do tego jeszcze siostrę wicehrabiego z nieślubnym dzieckiem oraz tragiczną śmierć ojca. Brzmi interesująco? To jeszcze nie koniec!

??Mamy też historię służki Rosalie, która jest dla niej jak rodzina. Dziewczyna ciężko pracuje po powrocie do rodzinnego domu. Czy jej praca zostanie doceniona? A może na jaw wyjdzie tajemnica sprzed lat?

??W tej książce nie można narzekać na nudę. Dzieje się naprawdę dużo, a dzięki szybkim przejściom mamy szybki ogląd na wielowątkową opowieść. Mamy tutaj intrygi, miłość, zranione przyjaźnie i odkrywanie tajemnic. To była czysta przyjemność. Uwielbiam takie klimaty! Gorąco polecam!

Róża wiatrów
Sara Rzeczycka0
Okładka ksiązki - Róża wiatrów

Różni ludzie pojawiają się w Twoim życiu. Poznają Cię, przenikają Twoją codzienność. Lecz gdy przyjdzie im się do Ciebie zbliżyć, tak naprawdę okazuje...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski