Bądź bezpieczny na drodze

Dzieciaku, noś odblaski, bo to ważne!

Dziecko na drodze musi być bezpieczne!

Oto dwie nowe książki o przepisach ruchu drogowego dla najmłodszych.

Do każdej dołączony jest pasek odblaskowy, który dziecko potrafi założyć na rękę samodzielnie!

Dziecko na drodze musi być bezpieczne nawet wtedy, gdy nie towarzyszą mu rodzice. Nasze książki mogą w tym pomóc. Autorka – Liliana Fabisińska – stworzyła je tak,

aby najważniejsze zasady były zrozumiałe dla małych dzieci oraz dla przedszkolaków. Bezpieczne zachowania są wytłumaczone w taki sposób, by stały się dla nich odruchowe – poprzez przykład i ilustrację.

Niezmiernie ważne jest, by od najmłodszych lat wpajać dzieciom zasady ruchu drogowego: na ulicy, na chodniku, na ścieżce rowerowej, na wycieczce, w samochodzie. Uczyć bezpiecznego postępowania przy poruszaniu się na drodze się w dzień i w nocy. Musimy  pamiętać, by kształtować w nich bezpieczne nawyki takie jak wkładanie kasku na rower czy noszenie odblasków na ulicy.

Do każdej książki dołączony jest magnetyczny odblaskowy pasek. Nawet najmłodsze dziecko będzie umiało samo założyć go na rękę bez względu na ubranie – letnie czy zimowe. Można go doczepić do roweru albo do plecaka.

Ważne, by odblaskowy pasek zawsze mieć przy sobie!

Informacje dodatkowe o Bądź bezpieczny na drodze:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 978-83-259-0126-4

Kup książkę Bądź bezpieczny na drodze

Bądź bezpieczny na drodze - opinie o książce

Obok niej
Liliana Fabisińska0
Okładka ksiązki - Obok niej

Kinga jest świetną matką, doskonałą żoną, (prawie) perfekcyjną panią domu i pracownikiem miesiąca. Wszystko zmienia się w chwili, kiedy jedzie na...

Zaraz wracam
Liliana Fabisińska0
Okładka ksiązki - Zaraz wracam

A gdybyś została całkiem sama, bez pieniędzy, komórki i ubrania, w rajskiej zatoczce wśród skał? Romantyczna podróż przedślubna Gabrysi nagle zamienia...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski