Baby Shark. Myj łapki, mały rekinie!

Małe dzieci chętnie uczą się codziennych czynności – zwłaszcza w towarzystwie ulubionych bohaterów. W tej książce dziecko znajdzie opartą na popularnej piosence Baby Shark rymowankę o myciu rąk i zasadach higieny, o których warto pamiętać zwłaszcza w żłobku czy przedszkolu. Wpadający w ucho tekst i urocze, kolorowe ilustracje to gwarancja dobrej zabawy, a także efektywna nauka dobrych nawyków. Na końcu znajduje się krótka, ilustrowana instrukcja mycia rąk. Czyste rączki to podstawa, du, du, du!

Baby Shark to znana na całym świecie piosenka dla dzieci – video z muzyką i układem tanecznym to najczęściej wyświetlany film w serwisie YouTube. Uwielbiają ją nie tylko dzieci, ale również rodzice, nauczyciele, wychowawcy i animatorzy. Piosenka puszczana jest w żłobkach, przedszkolach i na zabawach urodzinowych, a na kanale jej twórcy powstało wiele kolejnych utworów, w których występuje sympatyczny Rekinek i jego rodzina.

Książeczki Baby Shark zapraszają do świata Rekinka i jego rodziny. Książeczki obrazkowe zawierają proste, napisane żywym językiem historie oraz rymowanki opowiadają o przygodach Rekinka, poruszając w przystępny dla najmłodszych dzieci sposób tematy takie jak emocje, empatia, przyjaźń, pokonywanie przeszkód czy więzi rodzinne.

W każdej książeczce znajduje się też proste zadanie związane z tekstem, które ćwiczy spostrzegawczość, motorykę małą, kreatywność, liczenie itd. Książeczkom obrazkowym towarzyszą też kolorowanki i książki aktywizujące z naklejkami, dzięki czemu dziecko może rozwijać swoje umiejętności poznawcze i miło spędzać czas w towarzystwie ulubionych bohaterów.

W 2021 roku na kanale Nick Jr w Polsce pojawi się również bajka w polskiej wersji językowej.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Baby Shark. Myj łapki, mały rekinie!:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-03-24
Tytuł oryginału: Wash Your Hands
Tłumaczenie: Rums-Ziemiec Oliwia

Kup książkę Baby Shark. Myj łapki, mały rekinie!

Baby Shark. Myj łapki, mały rekinie! - opinie o książce

Avatar użytkownika - roksanamaria
roksanamaria
Przeczytane:2021-05-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książeczka jest w twardej oprawie co jest zdecydowanie na plus.
Zawartość to piękne i kolorowe rysunki i obrazki rekinków zachęcające dziecko do interakcji i oglądania książeczki.
Sama treść jest prosta i zrozumiała, przez co i moja ucząca się czytać Córcia ma frajdę poznając przygody rekinków.
Brzdącowi natomiast czytam i pokazuje obrazki.
Książeczka jest piękna i kolorowa, polecam ??

Avatar użytkownika - Marziiii
Marziiii
Przeczytane:2021-05-18, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Książeczki z serii baby Shark są naprawdę świetne, nie tylko na fanów rekinka ale i dla każdego dziecka. Przecudne kolory i treści które można nie tylko czytać ale i śpiewać w rytm piosenki, książeczka o myciu rąk w tym czasie na świecie to naprawdę super sprawa! Przypomina jakie to jest ważne. Razem z córeczką bardzo polecamy!

Avatar użytkownika - Karolina1197
Karolina1197
Przeczytane:2021-05-17, Ocena: 6, Czytam,

Przepięknie wydana książeczka, z pięknymi ilustracjami oraz kolorami.

Książka przypomina dziecku o myciu rąk i dbaniu o swoją higienę.

Krótka rymowanka w formie melodii.

Świetna książeczka nawet dla tych najmłodszych!

Baby Shark. Liczby
Smart Study 0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Liczby

Moje dzieci są wieku 3-5 lat i od ponad roku czytam im na dobranoc. Powiem Wam, że codzienne czytanie tak im się zakorzeniło, że teraz wieczór bez czytanki...

Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań
Smart Study0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań

Czy Mama Rekin jest różowa, czy może zielona? Czy Rekinek jest żółty, czy pomarańczowy? I jak właściwie nazywają się kolory po angielsku...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska