reklama

Baby Shark. Świeże bułeczki

Żadne stworzenie morskie nie gotuje tak dobrze, jak Babcia Rekin. No chyba, że chodzi o bułeczki - tutaj prym wiedzie zdecydowanie Dziadek Rekin! Dzięki tej uroczej książeczce dziecko będzie mogło poćwiczyć liczenie w towarzystwie ulubionych bohaterów. Książeczki z serii Baby Shark to doskonały pomysł na prezent dla każdego malucha. W każdej z nich znajdują się wyraziste, kolorowe ilustracje, dowcipny, dostosowany do wieku tekst i proste zadanie nawiązujące do historii. Miłej zabawy - du, du, du!

OPIS SERII BABY SHARK

Baby Shark to znana na całym świecie piosenka dla dzieci - video z muzyką i układem tanecznym to najczęściej wyświetlany film w serwisie YouTube. Uwielbiają ją nie tylko dzieci, ale również rodzice, nauczyciele, wychowawcy i animatorzy. Piosenka puszczana jest w żłobkach, przedszkolach i na zabawach urodzinowych, a na kanale jej twórcy powstało wiele kolejnych utworów, w których występuje sympatyczny Rekinek i jego rodzina.

Książeczki Baby Shark zapraszają do świata Rekinka i jego rodziny. Książeczki obrazkowe zawierają proste, napisane żywym językiem historie oraz rymowanki opowiadają o przygodach Rekinka, poruszając w przystępny dla najmłodszych dzieci sposób tematy takie jak emocje, empatia, przyjaźń, pokonywanie przeszkód czy więzi rodzinne.

W każdej książeczce znajduje się też proste zadanie związane z tekstem, które ćwiczy spostrzegawczość, motorykę małą, kreatywność, liczenie itd. Książeczkom obrazkowym towarzyszą też kolorowanki i książki aktywizujące z naklejkami, dzięki czemu dziecko może rozwijać swoje umiejętności poznawcze i miło spędzać czas w towarzystwie ulubionych bohaterów.

W 2021 roku na kanale Nick Jr w Polsce pojawi się również bajka w polskiej wersji językowej.

Informacje dodatkowe o Baby Shark. Świeże bułeczki:

Baby Shark. Świeże bułeczki - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2023-04-16,

"Świeże bułeczki" to kolejna książeczka z serii "Baby Shark" od Wydawnictwa Słowne.

Tym razem na maluchy czeka duuuużo liczenia i pieczenia!

Głównym bohaterem części "Świeże bułeczki" jest Dziadek Rekin, który ze swoich wypieków słynie w całym oceanie. Małżowe bułeczki to jego specjalność! Okazuje się jednak, że porcji nie wystarcza dla wszystkich zainteresowanych. Baby Shark wpada więc na pewien pomysł i znów wszyscy mogą rozkoszować się smakiem pysznych bułeczek!

To bardzo pozytywna książeczka pokazująca, że działając wspólnie można osiągnąć więcej. Dodatkowo będzie idealna dla dzieci na etapie liczenia, jest tu do tego sporo okazji. Maluchy mogą ćwiczyć liczebniki i jednocześnie dobrze się bawić przy znanej wszystkim melodii.

U nas ciągle w użyciu bo mój prawie 4-latek od dłuższego czasu liczy co tylko może.

Baby Shark. Liczby
Smart Study 0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Liczby

Moje dzieci są wieku 3-5 lat i od ponad roku czytam im na dobranoc. Powiem Wam, że codzienne czytanie tak im się zakorzeniło, że teraz wieczór bez czytanki...

Baby Shark. Święta
Smart Study0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Święta

Kto nie kocha Gwiazdki? Rekinek na pewno nie może się jej doczekać! W tym roku czeka go wspaniała przygoda. Będzie mógł pomóc elfom Mikołaja zapakować...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski