Amazing Spider-Man. Ścigany. Tom 4

Czwarty tom przygód Spider-Mana ze scenariuszami Nicka Spencera wydanych w kolekcji Marvel Fresh.

Siergiej Kravinoff i jego pomagierzy od miesięcy porywają przebranych za zwierzęta superludzi i brakuje im do kolekcji już tylko jednego: Spider-Mana. Co Kraven chce z nimi wszystkimi zrobić?! Zwierzyna zostaje wypuszczona w Central Parku i rozpoczynają się łowy - lecz nie tylko Kraven jest myśliwym. Kto jeszcze weźmie Spideya na cel? Peter Parker znajdzie się w paskudnej sytuacji - na szali leży życie niewinnych (i nie tylko), a on, no cóż... jest Spider-Manem. Finałowe starcie zakończy się w zaskakujący sposób.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach ,,Amazing Spider-Man" (2018) #16-23, #16.HU, #18.HU-20.HU, które stworzyli Nick Spencer, Ryan Ottley, Alberto Alburquerque, Humberto Ramos, Gerardo Sandoval, Iban Coello, Ken Lashley, Chris Bachalo, Cory Smith, Tyler Crook, Cliff Rathburn, Victor Olazaba, Victor Nava, Mark Morales, Wayne Faucher, Livesay, Jaime Mendoza, Tim Townsend, Al Vey, Laura Martin, Brian Reber, Carlos Lopez, Edgar Delgado, Erick Arciniega I Nathan Fairbairn.

Informacje dodatkowe o Amazing Spider-Man. Ścigany. Tom 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-04-26, Ocena: 4, Przeczytałem,

JESZCZE JEDNE ŁOWY KRAVENA

Po trzech nieszczególnie udanych pierwszych tomach ,,Amazing Spider-Mana" pisanego przez Nicka Spencera, nadszedł wreszcie czas na lepszą opowieść. Może wynika to z mojego uwielbienia klasycznych ,,Ostatnich łowów Kravena", a może po prostu twórca się poprawił, niemniej ,,Ścigany" to najlepsza nie tylko z dotychczasowych historii, ale i całego runu Spencera. I kawał dobrego, pajęczego eventu rozpisanego na trzystustronicowy tom, który czyta się naprawdę przyjemnie.

Kraven Łowca powrócił po raz kolejny i wraz ze swoją ekipą od dłuższego czasu poluje na obdarzonych mocami ludzi. To, co łączy porywane przez niego ofiary, to ich zwierzęcy wygląd. Teraz nadchodzi czas zapolowania na ostatnie zwierzę: Spider-Mana. Gdy wszystko jest gotowe, zaczyna się wielkie polowanie. Pająk, uwięziony wraz z innymi w Central Parku, będzie musiał stawić czoła jednemu ze swoich największych wyzwań

Najpiękniejsza historia szczęścia
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsza historia szczęścia

Czy możemy sobie wyobrazić jakąś receptę na szczęście? Czy szczęście wiąże się z bogactwem, osobistym sukcesem, zdrowiem, nadzieją na przyszłość, a więc...

Projektowanie ideału
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Projektowanie ideału

Książka (opublikowana po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w 2006 roku) może byc z powodzeniem uznana za "ostatnie słowo" w zakresie systemowego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung