reklama

All or Nothing

Tom 2 cyklu All (Matoga)

Kontynuacja historii Alana i Natalie!

Alan Thompson i Natalie Colbert tworzą związek, w którym nie ma miejsca na rutynę. Jednak rzeczywistość nie jest taka, jakiej oczekiwali. Alan niestrudzenie wykonuje obowiązki w firmie, nie potrafiąc szczerze porozmawiać z ojcem. Dodatkowo wciąż otaczają go demony przeszłości i nierozwiązane zagadki.

Wydarzenia sprzed dwóch lat rzutują na jego samopoczucie, więc za namową ukochanej postanawia spisać historię swoich przyjaciół. To sprawia, że pomiędzy nim a Natalie dochodzi do wielu kłótni. Alan nie spodziewał się, że prawda okaże się tak bolesna.

Czy Natalie będzie w stanie znieść kolejne kłamstwa, a w obliczu prawdy ponownie stanie u boku swojego mężczyzny? Czy ich miłość okaże się wystarczająca? Czy jednak pozostaną z niczym?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej piętnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o All or Nothing:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-09
ISBN: 9788383208251

Kup książkę All or Nothing

All or Nothing - opinie o książce

[Reklama] Dominika Matoga

Czy warto za wszelką cenę szukać prawdy? Czy można być w pełni gotowym i przygotowanym na szok, jaki zapewni ukazanie jakże bolesnej tajemnicy?
   Po traumatycznych wydarzeniach z pierwszego tomu możemy trochę odetchnąć. Odsapnąć i spróbować złapać dystans. Dlatego też tym razem skupimy się na Natalie i Alanie, najbliższych Emily i Maxa. Ale to wcale nie znaczy, że było mniej, słabiej czy nudniej. Wręcz przeciwnie.
   Historia Alana i Natalie była zdecydowanie bardziej stonowana. W większej mierze skupiliśmy się na ich relacji, docieraniu się i walki z demonami. Ale nie zapominamy o ich przyjaciołach. Oni nadal tu są. Nadal ich historia budzi ogrom różnorakich emocji.
   Autorka podarowała czytelnikom historię pełną niewiadomych. Pełną zwrotów wydarzeń i elementów zaskoczenia. Dziać się działo i było bardzo wciągająco.
   Uważam, że że ta część była lepsza. Zdecydowanie bardziej dopracowana i zintensyfikowana. Zachęcam do czytania bo warto. Oczywiście najlepiej z zachowaniem chronologii aby móc w pełni poznać tę jakże przejmującą lekturę.

Polecam

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam,

Dalsze losy Alana i Natalie!
📖Mijają dwa lata od dramatycznych wydarzeń z którymi Alan nie może się pogodzić.Pragnie odkryć prawdę,czego skutkiem jest zaniedbywanie Natalie.
Czy powrót do przeszłości jest dobrym rozwiązaniem?

💙Historia bohaterów pokazuje siłę miłości i dużego zrozumienia podczas łączenia pracy z życiem osobistym.Tworzenie związku z osobą,która jest dla nas najważniejsza jest swoistym wyzwaniem,gdy trzeba słuchać się ojca i narzucanej przez niego zadaniom.

💙Podziwiałam postać Natalie za jej cierpliwość,oddanie i lojalność.Od samego początku zaskarbiła sobie moją sympatię.Bardzo dużo rozumie i wybacza,mimo odsuwania jej na dalszy plan.Jest dziewczyną,która jest wierna i potrafi wiele znieść dla miłości.
Natomiast Alan podnosił niejednokrotnie moje ciśnienie.Odkrycie prawdy przyćmiewał jego świat.Żyje przeszłością,sprawiając krzywdę najbliższym.

💙Jest to rewelacyjna kontynuacja losów bohaterów.Obrazuje świat młodych osób,których życie nie oszczędza.Musza łączyć wiele funkcji w życiu,by zasłużyć sobie na uznanie.Sa oni bardzo pozytywnymi postaciami potrafiącymi zaciekawić od samego początku.

💙Choć w tle czuć mafię to główny wątek histori jest z gatunku new adult.Pokazuje związek dwójki młodych osób dla których świat ciągle przynosi coś nowego i ciekawego.
➡ Musicie to przeczytać!Gwarantowany miło spędzony czas z bohaterami 🔥

🍎Recenzja🍎

Współpraca recenzencka @wydawnictwoniezwykle

Premiera 09.08.2023 r.

„All or Nothing” – Dominika Matoga

Związek to relacja, którą cały czas trzeba pielęgnować. Chwile załamania, odrzucenia i izolacji mogą sprawić, że to co było dobre, zaczyna pękać.

Natalie to dziewczyna, która kiedyś niepewna i łaknąca okruchów bliskości, teraz jest pewna siebie i odważna. Swoją dobrocią wspiera ukochanych, a Alana przede wszystkim. Oddała mu wszystko co miała, serce, duszę, czas i ciało. Kocha go, ale czasem jej miłość nie wystarcza. Czasem czuje się odrzucana, a jej ciągłe walki nie zawsze przynoszą dobre skutki. To dobra dziewczyna, która potrafi zrozumieć cierpienie innych i jest wtedy dla nich wielkim oparciem.

Alan to złamany chłopak, który cały czas żyje przeszłością. Nie potrafi się jej pozbyć, tylko jeszcze bardziej w niej grzebie. Za wszelką cenę rozwiązać zagadkę śmierci przyjaciół. Tylko niszczy przy tym relację, którą udało mu stworzyć. Wiele razy zaniedbuje Natalię, ale z drugiej strony walczy o to uczucie. Trochę niedbale, ale robi co w jego mocy. Za to jego obsesja na punkcie rozwiązania śmierci przyjaciół jest bardzo piękna ale za razem niebezpieczna. Piękna, bo oddaje to jacy byli oni dla niego ważni. Niebezpieczna, bo traci z oczu to co teraz najważniejsze.

Połączyło ich uczucie, które z w jednym dniu gaśnie, a w drugim jaśnieje. Kiedyś on walczył o nią różnymi sposobami, pomógł jej kiedy tego potrzebowała, uwolnił od toksycznej relacji. Później ona stała się jego światłem w mroku, to dzięki niej wyszedł na prostą. Kiedy ma chwile załamania to ona wyciąga pomocną dłoń. Ich uczucie nie jest łatwe. On ma swoje obowiązki, musi wiele robić dla ojca, a ona stara się go przekonać, że studia są ważne i również ona. Autorka ukazała relacje, która ma swoje zalety ale także i wady.

Pokazała jak ciężko jest walczyć z demonami przeszłości i tym samym walczyć o uczucie. Autorka w doskonały sposób ukazała jak powoli jest odkrywana tajemnica śmierci przyjaciół Alana. A najbardziej to jak on ją odkrywa. Z każdym elementem byłam coraz bardziej przerażona i podekscytowana. Odczuwałam wszystkie emocje jakie kiełkowały się w sercach i głowach bohaterów.
Pokazała, że czasem warto grzebać w przeszłość ale za razem nie warto, bo można stracić perspektywy na przyszłość. Zobaczenie przeszłości za to może ukoić nerwy i zrozumieć wszystko. Nasz bohater wybrał, rozwiązanie zagadki za wszelką cenę. Czy rozwiązanie jej da mu ukojenie, czy też straci wszystko?
Historia, która poruszyła moje serce. Czasem łzy płynęły bezwiednie. Czytało mi się ją bardzo szybko i przyjemnie.
10/10

All We Have is Now
Dominika Matoga0
Okładka ksiązki - All We Have is Now

Dla fanów Nero! „– Próbuję cię chronić, dziewczyno, nie widzisz tego? – Ty mnie nie chronisz. Ty mnie pilnujesz”. Emily Brown...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung