reklama

Above love

Tom 3 cyklu Above

Spin off do serii „ Above”!

Dziewiętnastoletni Alexander Moliere właśnie rozpoczął studia prawnicze na prestiżowej uczelni w Paryżu. Jego życie kręci się wokół rodziny, przyjaciół oraz pasji odziedziczonej po rodzicach – motoryzacji.

Alex uwielbia szybką jazdę i rywalizację. Nie interesują go związki ani nowe znajomości, gdyż ma już swoją zaufaną paczkę wspierających go przyjaciół.

Chłopak nie spodziewa się, że uczucie do jakiejś dziewczyny, przed którym się wzbrania, nadejdzie tak szybko i niespodziewanie, pochłaniając go bez reszty i zmieniając jego życie o sto osiemdziesiąt stopni.

Czy Alex poradzi sobie z tak dużą zmianą w swojej codzienności, gdy nagle wkradnie się do niej dziewczyna wywołująca w nim uczucia, które dosłownie zwalą go z nóg?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Above love:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-05-22

Kup książkę Above love

Above love - opinie o książce

Chociaż dylogia "Above" nie była w mojej ocenie wybitnym dziełem literatury, darzę ją niesamowitą sympatią, nie tylko ze względu na to, że akcja rozgrywa się w moim ukochanym Paryżu, ale również z powodu tego, jak zakończył się ten burzliwy romans. Dlatego, gdy dowiedziałam się, że pojawi się dodatek do niej, w którym pierwsze skrzypce będzie grał syn Natana i Mili -- Alex, byłam bardzo podekscytowana. Co zatem poszło w tej historii nie tak, że otrzymała ona ode mnie tak niską ocenę? Chciałoby się powiedzieć, że wszystko, ale jednak nie jestem aż tak krytyczna!

Muszę przyznać, że w przeciwieństwie do poprzedniego tomu, tutaj po prostu wieje nudą. Właściwie oprócz dwóch fragmentów -- jednego rozgrywającego się w szpitalu i drugiego, który jest zakończeniem tej książki, nie działo się w tej publikacji nic interesującego. Mam trochę wrażenie, że autorka nie bardzo wiedziała, o czym właściwie chciałaby pisać, bo każdemu z rozpoczętych w tej części wątków zabrakło zarówno rozwinięcia, jak i zakończenia.

Być może znajdziemy to wszystko w kontynuacji losów Alexandra i Charlene, bo epilog zasugerował, że powstanie kolejna część, tylko naprawdę nie wiem, czy chcę marnować swój czas i energię, na jej przeczytanie. Chociaż znając życie, pewnie okaże się o wiele lepsza niż ta, którą właśnie ukończyłam, więc będę musiała tę kwestię porządnie przemyśleć.

Myślę, że największym plusem tej historii jest pokazanie tego, jakimi wspaniałymi rodzicami są Mila i Natan. W zasadzie od samego początku wiedziałam, że tak właśnie będzie, więc cieszę się, że moja intuicja mnie nie zawiodła. Miłe jest również to, że mimo upływu lat, nadal trzymają się ze swoją starą paczką, chociaż wszyscy założyli już swoje rodziny i mają zdecydowanie mniej czasu na to, by pielęgnować swoje młodzieńcze przyjaźnie.

Chociaż lektura "Above love" nie przypadła mi do gustu, myślę, że znajdą się osoby, które będą nią zachwycone, dlatego zachęcam Was do samodzielnego zapoznania się z tą historią i wyrobienia sobie własnej opinii na jej temat. Ja tymczasem, zabieram się za kolejną książkę, która mam nadzieję, okaże się zdecydowanie lepsza niż ta.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-06-26, Przeczytałam,
Above all
Sandra Lech0
Okładka ksiązki - Above all

Czy zakocha się w zajętym chłopaku, który nią gardzi? Życie nastoletniej Mili Rimet zdecydowanie nie jest usłane różami. Jej matka i ojczym znęcają się...

Above you
Sandra Lech0
Okładka ksiązki - Above you

Mila postanawia zmienić swoje życie i całkowicie odciąć się od przeszłości. Rozpoczyna studia, ale szybko się orientuje że był to po prostu kolejny błąd...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung