Zakazany owoc 498 odc.: Caner otrzymuje ślubną niespodziankę

Data: 2024-06-24 15:00:01 | aktualizacja: 2024-06-24 08:41:39 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Caner, bohater serialu "Zakazany owoc", emitowanego na TVP 2

Zbliża się ślub Canera i Kumru. W 498 odc. serialu Zakazany owoc z tej okazji Emir postanawia sprawić przyjacielowi niespodziankę. 

Zakazany owoc 498 odc. - opis

Zeynep nie ma łatwo ze swoją matką, której nie podoba się Ata. Asuman przebiera się za wróżkę i zaczyna straszyć matkę Aty. Ma nadzieję, że ta namówi syna, by rzucił Zeynep. Sedahi i Caner mają dla Canera niespodziankę związaną ze ślubem. 

Emir cały czas ma problem z policjantką Sibel. Kobieta nie chce się od niego odczepić. Mężczyzna ma zamiar się tym zająć. 

Czytaj również: Zakazany owoc 499 odc.: Asuman musi przeprosić matkę Aty

Caner cały czas jest w konflikcie z dyrektorem Tuncerem, który od początku jego pracy w firmie sprawia kłopoty. Caner i Kumru postanawiają więc dać mu prztyczka w nos i namieszać w zbiórce pieniędzy na chore dzieci. 

Zakazany owoc 498 odc. - kiedy w TV?

Premierowa emisja 498 odcinku serialu Zakazany owoc odbędzie się w czwartek, 11 lipca 2024 o godzinie 17.15 na antenie TVP 2.

Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD. 

Przeczytaj także:


Fot. kadr z odcinka/YouTube/TVP
Tagi: telewizja, telenowele, seriale tureckie, tvp, seriale tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Błąd podczas pobierania komentarzy. Spróbuj ponownie.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dotyk marcepanowych marzeń
Katarzyna Majewska-Ziemba
Dotyk marcepanowych marzeń
Koniec mapy
S.J. Lorenc
Koniec mapy
Ostatnie zadanie
Grzegorz Kozera ;
Ostatnie zadanie
Silesius
Henryk Waniek ;
Silesius
Ocaleni z Drohobycza
Katarzyna Skopiec
Ocaleni z Drohobycza
Czy Nika znika?
Anna Bichalska ;
Czy Nika znika?
Biały mróz
Zdzich Wojtaś
 Biały mróz
Pokaż wszystkie recenzje