Dziedzictwo - Ali oświadczy się Duygu! Będzie kolejny ślub w Dziedzictwie?

Data: 2024-07-10 10:40:04 | aktualizacja: 2024-07-10 10:39:35 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Ali z serialu Dziedzictwo spotkał właśnie kobietę, która powoli zaczyna rządzić jego sercem. Mowa o komisarz Duygu. Para zaczyna coraz mocniej się do siebie zbliżać. Będzie z tego ślub?

Duygu, bohaterka serialu "Dziedzictwo", który jest emitowany na antenie TVP 1
Fot. Kadr z odcinka/YouTube/TVP

Dziedzictwo – Ali oświadczy się Duygu

Seher (Sila Turkoglu)Yaman (Halil Ibrahim Ceyhan) są już małżeństwem od dłuższego czasu. Za to Ali (Melih Özkaya) nie miał szczęścia w miłości, bo jego ukochana Kiraz została zamordowana. Wygląda jednak na to, że komisarz Duygu skradła jego serce. Piękna policjantka spędza z nim coraz więcej czasu, także prywatnie. 

Przeczytaj także: Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - 106 odc. Kasym zostaje uwięziony z szalonym Mustafą. Streszczenie 106 i 107 odcinka

Pewnego dnia para znów się pokłóci. Gdy Duygu (Ipek Arkan) wybiegnie z budynku, Ali podąży za nią. Po czym wyjmie pierścionek i poprosi ukochaną o rękę. To będzie wzruszający moment, bo Duygu ze łzami w oczach zgodzi się zostać żoną Alego. 

Dziedzictwo – czy dojdzie do ślubu Alego i Duygu?

Para darzy się prawdziwym i silnym uczuciem. Jednak przeszłość Duygu jest skomplikowana i dziewczyna czuje, że musi się z nią uprać sama. 

Czytaj również: Dziedzictwo - kiedy będzie ślub Seher i Yamana? Druga uroczystość zakończy sezon!

Dlatego w dniu ślubu ucieknie, zostawiając zrozpaczonemu Alemu jedynie kartkę z krótką informacją. Czy para się zejdzie? Wiele wskazuje na to, że do ślubu w ogóle nie dojdzie... 

Kiedy spodziewać się kolejnych zaręczyn w serialu Dziedzictwo? 

Niestety, na ten piękny moment będziemy musieli poczekać przynajmniej kilka miesięcy! Jednak zaręczyny odbędą się jeszcze za życia Seher. Warto dodać, że Duygu i żona Yamana dobrze się znają, bo w dzieciństwie były przyjaciółkami. Z kolei Yaman i Ali nie wiedzą o tym, że są braćmi. 

Przeczytaj także:


 

 
Tagi: seriale tureckie, seriale obyczajowe, tvp, telenowele,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Aldona z Podlasia
Aldona Anna Skirgiełło
Aldona z Podlasia
Kobiety naukowców
Aleksandra Glapa-Nowak
Kobiety naukowców
Szpital św. Judy
M.M. Perr
Szpital św. Judy
Kalendarz adwentowy
Marta Jednachowska; Jolanta Kosowska
 Kalendarz adwentowy
Krypta trzech mistrzów
Marcin Przewoźniak
Krypta trzech mistrzów
Grzechy Południa
Agata Suchocka ;
Grzechy Południa
Stasiek, jeszcze chwilkę
Małgorzata Zielaskiewicz
Stasiek, jeszcze chwilkę
Sues Dei
Jakub Ćwiek ;
Sues Dei
Rodzinne bezdroża
Monika Chodorowska
Rodzinne bezdroża
Zagubiony w mroku
Urszula Gajdowska ;
Zagubiony w mroku
Pokaż wszystkie recenzje