Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił

Jeden ze ,,100 najlepszych komiksów XX wieku", wyselekcjonowanych przez redaktorów magazynu ,,Comics Journal".

Akcja komiksu koncentruje się na poszukiwaniu przez Setha sensu życia i pracy Kalo, zapomnianego autora rysunków satyrycznych, publikującego w latach 40-tych i 50-tych ubiegłego wieku. Podjąwszy się tego frapującego zadania, Seth przekopuje się przez stosy podniszczonych książek i czasopism w nadziei odnalezienia i pochwycenia okruchów przeszłości. W swoim zdumiewającym dziele Seth udowodnił, jak wielką narracyjną potęgą może być komiks. Powieść toczy się sennym tempem, strona po stronie odsłaniając przed czytelnikiem zapadające w pamięć obrazy starych fabryk, małych miasteczek i odległych tras kolejowych, zabierając nas w podróż w czasie i przestrzeni.

Niniejsze wydanie wersją kompletną, zbierającą w całość obszerną, pięknie narysowaną opowieść prezentowaną wcześniej na łamach serii komiksowej ,,Palookaville".

Informacje dodatkowe o Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-05-10
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił

Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił - opinie o książce

Avatar użytkownika - McAgnes
Przeczytane:2014-03-10, Ocena: 5, Przeczytałem,
Ezoteryczna sztuka wojny
Seth 0
Okładka ksiązki - Ezoteryczna sztuka wojny

Starożytne chińskie prawa a spirytyzm i magia Magiczny zbiór wojennych zasad Wejdź w mistyczny świat czarów i tego, co nieznane. W świat demonów...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska