Żyć w Duchu Świętym

Rekolekcje zebrane w tej książce to rodzaj wprowadzenia do życia w Duchu Świętym, doświadczania obecności żywego Boga. Może ono służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym na charyzmatycznej drodze. Zarówno tym, którzy jeszcze nie doświadczyli czy raczej nie uświadomili sobie mocy Ducha, jak i dla posługujących w grupach modlitewnych. Wszystkie wskazówki, sugestie i wezwania, które znalazły się w tych rekolekcjach przeniknięte są siłą świadectwa - osobistego świadectwa autora, jak również świadectwa osób, z którymi się zetknął w trakcie swojej posługi. Ksiądz Michał korzysta przy tym znakomicie ze wspaniałego daru opowiadania, którym obficieobdarzył go Pan. Przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych. Odwołując się do swego doświadczenia jako egzorcysty, przestrzega też przed zagrożeniami duchowymi, które niesie ze sobą wiele nurtów współczesnej kultury. Nade wszystko jednak pokazuje, jak wygląda życie przeniknięte miłością i wiarą wnaszego Pana i Ożywiciela.

Informacje dodatkowe o Żyć w Duchu Świętym:

Żyć w Duchu Świętym - opinie o książce

Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2015-01-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Rekolekcje w pigułce z księdzem Michałem Olszewskim. Warto o niej zacząć, by głębiej poczuć czym jest życie w Duchu Świętym.
Avatar użytkownika - zosia29
zosia29