Zwykły bohater. Jak trenują i walczą Navy SEALS

Nowa książka Marka Owena - autora światowego bestsellera Niełatwy dzień i członka oddziału Navy SEAL - w której ujawnia, jak mężczyzna staje się żołnierzem SEAL Team Six.

Niełatwy dzień: pierwsza i jedyna relacja komandosa sił specjalnych Navy Seal, które doprowadziły do śmierci Osamy Bin Ladena szturmem zdobył pierwsze miejsce listy bestsellerów ,,The New York Times'a". Poprzednia książka Marka Owena przyciągała głównie za sprawą elitarnych, znanych z pierwszych stron gazet, misji, w których brał udział autor -- żołnierz z trzynastoletnim stażem. Zwykły bohater -- jego nowa książka -- to coś zupełnie innego: intymny rachunek sumienia i wspomnienia misji, które -- choć nie trafiały na nagłówki -- pomogły mu poznać prawdę zarówno o sobie samym, jak i o kolegach z jednostki, z którymi dzielił sukcesy i porażki.

,,Chciałbym, aby Zwykły bohater dostarczył czytelnikom to, czego brakuje w większości książek militarnych -- wgląd w osobistą lekcję życia, jaką daje ciężar codziennej walki" -- wyznaje Owen. --Historie, które przedstawiłem w nowej książce, są spuścizną moich kompanów oraz wszystkich, którzy służyli w  jednostce SEALS, oddając swoje życie w walce o wolność. W naszych szeregach na stałe wpaja się, by być przykładem dla młodszych kolegów oraz przekazywać im wartości i doświadczenia, tak by pewnego dnia oni mogli podzielić się nimi z facetami, którzy z czasem dołączą do jednostki. Mam nadzieję, że właśnie to udało mi się przekazać".

Zapierające dech w piersiach sceny akcji, dorównujące znanym z Niełatwego dnia, oraz towarzyszące im opowieści z poligonu sprawiają, że Zwykły bohater dostarcza czytelnikowi elitarnego, dotychczas niedostępnego spojrzenia na treningi i wartości, które pozwoliły Owenowi oraz jego towarzyszom wykonywać zadania, o których stale donoszą największe media.

Informacje dodatkowe o Zwykły bohater. Jak trenują i walczą Navy SEALS:

Zwykły bohater. Jak trenują i walczą Navy SEALS - opinie o książce

Niełatwy dzień. Autobiografia komandosa Navy SEAL. Audiobook
Mark Owen0
Okładka ksiązki - Niełatwy dzień. Autobiografia komandosa Navy SEAL. Audiobook

Audiobookowe wydanie w sugestywnej interpretacji Przemysława Bluszcza! Atak na kryjówkę Bin Ladena - relacja z pierwszej ręki. Cała, kontrowersyjna...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski