reklama

Zniszczona przyszłość

Trent Aldridge i Payton Hart nigdy wcześniej się nie spotkali, a jednak łączy ich bardzo wiele. Jego ojciec traktował ją jak swoją córkę. Kochał ją tak bardzo, że zostawił jej cały majątek: dwadzieścia dwa miliony dolarów.

Trent nienawidzi ojca za to, co zrobił rodzinie. Sam też jest bardzo zamożny, więc pieniądze go nie obchodzą. Ale fakt, że ojciec postanowił zostawić majątek obcej dziewczynie, jest dla mężczyzny powodem do zemsty.

Chce zniszczyć Payton i ma do tego okazję, ponieważ ojciec zawarł w testamencie warunek: przez rok pieniądze będą należały do Trenta, a Payton otrzyma je, kiedy skończy dwadzieścia dwa lata. W tym czasie dziewczyna zamieszka z nim pod jednym dachem…

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Zniszczona przyszłość:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-08-03
ISBN: 9788383208169
Tytuł oryginału: Shattered Dynasty

Kup książkę Zniszczona przyszłość

Zniszczona przyszłość - opinie o książce

[ WSPÓŁPRACA REKLAMOWA ] Wydawnictwo NieZwykłe

"Jedna chwila może zmienić całe twoje życie."

Payton Hart nie miała w życiu za wiele. Ale trafiła na mężczyznę, który traktował ją jak córkę. Jednak on wkrótce umiera a młoda kobieta musi zmierzyć się z nową rzeczywistością. Stała się bogata - zostawił jej bagatela dwadzieścia dwa miliony dolarów.
   Trent Aldridge nienawidzi swojego ojca. Tego, czego się dopuścił on nie jest w stanie mu wybaczyć. Dlatego też w dniu odczytania testamentu całą złość przelewa na Payton. A skoro przez rok ma zarządzać spadkiem dziewczyny, zanim zostanie jej przekazany postanawia zmienić jej życie w piekło. Na sam początek Payton wprowadzi się do niego...
   Co się wydarzy? Do czego posunie się Trent? Czy dziewczyna jest bezpieczna?

Seria "Zepsute imperium" wciąga od pierwszej chwili. Ta seria jest mocna, pasjonująca - wręcz hipnotyzująca.
   Czwarta część opowiada o młodej dziewczynie, która doświadczyła zła, by później otuliła ją beztroska i radość. Lecz i to zostało jej odebrane, by ponownie wpadła w wir niekorzystnych sytuacji. Prawdziwa huśtawka, prawda? Mimo młodego wieku Payton doświadczyła ogromu doświadczeń, które ją ukształtowały. A to jeszcze nie koniec - to dopiero początek. Bardzo dobra kreacja postaci. Silna, charyzmatyczna, waleczna, charakterna i z pazurem. Ale także skromna i z sercem na dłoni. Wyrazista ale jednocześnie zrównoważona. Sympatyczna postać, którą polubiłam.
   Trent Aldridge od początku testował moją cierpliwość. Wystawiaj ją niejednej próbie, podczas których miałam ochotę za każdym razem coś mu zrobić. No tak mnie ręką świerzbiła, że głowa mała. Ten apodyktyczny, zarozumiały, bezczelny i protekcjonalny typ, mówiąc prosto, mocno sobie grabił. Już na start otrzymał ode mnie sporo minusów i non stop się zastanowiłam, co dalej z tego wyniknie. Autorka utrzymała jego osobę pod płaszczem niepewności i mroku. Okrucieństwa i zła.
   Dynamika wydarzeń wciąga w wir. Fabuła została naszpikowana różnorakimi emocjami. Sukcesywnie wzrastające pożądanie bardzo dobrze rozbudowało chemię i żar. Krok po kroku zmieniała się atmosfera, co było bardzo przemyślane i świetnie rozbudowane.
   Książkę pochłonęłam na raz. Nie sposób było mi się od niej oderwać. Cała prawda, która finalnie ujrzała światło dzienne, wbiła mnie w fotel. Elementy zaskoczenia robiły swoje.
   Autorka pokazała jak ciężko jest wybaczyć. Jak trudno jest zaufać i uwierzyć w coś, co okazało się być zupełnie inne niż początkowo przypuszczano.

Polecam

#recenzja

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2023-08-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Są takie serie książek, do których człowiek się przywiązuje... i to jest jedna z nich. Po zakończeniu tej lektury usiadłam i mentalnie zapłakałam, bo serwis GoodReads podaje, że nie ma więcej książek cyklu ,,Zepsute Imperium". Dlaczego?! Pokochałam go całym swoim mafijnym sercem i trudno mi pożegnać się z tym światem. Mam ogromną nadzieję, że Wydawnictwo NieZwykłe nie porzuci wydawania pozycji Autorki, bo zwyczajnie zauroczyłam się jej narracją i kreowaniem fabuły i cóż, po prostu chcę więcej Avy!   Payton nie była rozpieszczana przez życie, a z rodziny pozostała jej tylko starsza siostra. Choć to młoda dziewczyna to przez wszystkie perturbacje, które zafundował jej los, jest niezwykle dojrzała. Ale także waleczna. Ma sprecyzowane plany na przyszłość i chce być kimś więcej, zwyczajnie osiągnąć coś ważnego, a jednym z kroków ku celowi są wymagające studia. Lecz, gdy jej Anioł Stróż nagle znika z powierzchni ziemi, jej los znajduje się w rękach człowieka, który nie darzy jej sympatią. I zrobi wszystko, by uprzykrzyć jej każdy dzień.   Trent wobec swojego ojca żywi jedynie urazę. Jako starszy brat nosi w sobie poczucie winy, ponieważ nie ochronił siostry przed złem świata, w którym przyszło im funkcjonować. Ukojenie myśli znajduje w pracy, a dzięki determinacji i poświęceniu wszystkiego udało mu się stworzyć firmę, która przynosi mu dumę. Jego działalność służy także niekoniecznie dobrym ludziom, aczkolwiek Trent doskonale wie, że lepiej jest mieć ich po swojej stronie. I niebawem się przekona, że przyjaciele z półświatka bywają zwyczajnie bezcenni.

,,Zniszczona przyszłość" to istny rollercoaster emocji. Trudno było nie czuć wściekłości na zachowanie Trenta i współczucia wobec Payton, ale i podziwu na jej przystosowanie się do trudnej sytuacji, w której się znalazła. Są momenty, w których pragnie się wstrząsnąć bohaterami, podpowiedzieć im rozwiązania, a to przecież najlepszy dowód na to, że lektura jest zwyczajnie wciągająca. Tu nie ma czasu na nudę, zagrożenie czai się gdzieś za niedomkniętymi drzwiami, tajemnice i niedopowiedzenia frustrują i prowadzą do błędnych działań, a relacje postaci są nader skomplikowane. Lecz to właśnie dzięki tym zabiegom książka jest po prostu nieodkładalna i zajmuje czytelnicze myśli nawet wtedy, gdy robimy krótką przerwę na oddech (krótką, bo na dłuższą trudno sobie pozwolić, pragnąc jak najszybciej wrócić do świata Trenta i Payton). Dodatkowo za pomocą postaci, Autorka świetnie pokazuje jak dobroć i otwarte serce procentują w więzach międzyludzkich oraz jak pragnienie zemsty może prowadzić do nielogicznych posunięć. A całość to po prostu książka, którą chcę zapomnieć i przeczytać jeszcze raz. Właściwie mam takie odczucia względem całej serii i ogromnie, szczerze ją polecam!

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2023-08-16, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2023, Romans, Obyczajowe,
Broken Reign
Ava Harrison0
Okładka ksiązki - Broken Reign

Skye Matthews to młoda, ambitna i zdeterminowana prawniczka, która mimo krótkiego doświadczenia w zawodzie ma już wiele sukcesów na koncie i niewiele spraw...

Zepsute królestwo
Ava Harrison0
Okładka ksiązki - Zepsute królestwo

Nowa zagraniczna autorka w Polsce! Mówią, że Cyrus Reed jest bezwzględny i twardą ręką rządzi podziemiem. To przestępca morderca i potwór zarządzający...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung