Złóż własny komputer

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielny montaż komputera. Własnoręcznie złożony komputer to gwarancja tego, że będzie całkowicie odpowiadał naszym potrzebom. Możemy samodzielnie dobrać komponenty zestawu, a nie stawać przed koniecznością wyboru tego, co oferuje sklep. Do zbudowania komputera możemy wykorzystać zarówno elementy nowe, jak i pochodzące z "drugiej ręki". A przede wszystkim -- uruchomienie samodzielnie złożonego komputera to wielka satysfakcja. "Złóż własny komputer" to przewodnik dla tych, którzy chcą samodzielnie zbudować komputer i nie do końca wiedzą, od czego zacząć. Zawiera omówienie podstawowych komponentów zestawu komputerowego i krótkie opisy wykorzystywanych w nich technologii. Przedstawia sposób montażu komputera, konfigurowania BIOS-u, instalacji systemu operacyjnego oraz diagnozowania problemów występujących przy pierwszych uruchomieniach samodzielnie zmontowanego zestawu. Określenie wymagań i specyfikacji Podstawowe komponenty zestawu komputerowego -- płyty główne, procesory, obudowy, dyski twarde, pamięci i zasilacze Karty graficzne Pamięci masowe Instalacja procesorów Pentium 4 i Athlon XP na płycie głównej Montaż pozostałych komponentów Dobór parametrów BIOS-u Instalacja systemu Windows XP Przekonaj się, że samodzielne zmontowanie komputera leży w zasięgu Twoich możliwości.

Informacje dodatkowe o Złóż własny komputer:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-7361-574-1

Kup książkę Złóż własny komputer

Złóż własny komputer - opinie o książce

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka