Złoty bilet. Sezon 2

Tom 2 cyklu Złoty bilet

Seulski klimat, drama i k-pop powracają z drugim sezonem!

Pomimo przeciwności oraz zakazów wytwórni Joon i Minseo kontynuują znajomość, która powoli przeradza się w coś więcej – pierwsze pocałunki, zauroczenia, wzajemną fascynację.

Wszystko byłoby idealnie, niestety na światło dzienne wychodzą kolejne skandale, a wśród nich istna perełka dla fanów: informacja o sekretnej dziewczynie idola. To rozpętuje prawdziwą burzę i ułatwia szantażyście Lim Joona przenieść rozgrywkę na wyższy poziom.

A zakochani? Czas pokaże, jak wiele zdołają znieść dla miłości.

Informacje dodatkowe o Złoty bilet. Sezon 2:

Cykl : złoty bilet #2

Wydawnictwo : Nie powiem
@niepowiem_wydawnictwo

🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫

" Była silna. Tak silna! Przyszła do niego znowu, a on odczuł nagle wielką radość z tego powodu. Nie poddała się. Nigdy się nie poddawała. Czując, że za chwilę się rozpłacze, podszedł do niej. Żeby tylko ja przytulić..."

"Złoty bilet. Sezon 2" to kolejny rozdział w historii bohaterów Joon i Minseo..
Ta kontynuacja opowiada o ich dalszych przygodach,kłamstwach, sekretach i intrygach, oraz pełnej gamie emocji i wyzwaniach z jakimi muszą się zmierzyć..

Autorka ma zdolność tworzenia historii, które wciągają czytelnika od pierwszych stron.. Jej styl pisania jest pełen emocji i napięcia, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury..

Dodatkowo, styl autorki jest dynamiczny i płynny, co sprawia, że czytanie tej książek jest przyjemne i niezwykle absorbujące.. Czytelnik nie tylko odczuwa emocje bohaterów, ale także przenosi się wraz z nimi w różne miejsca i sytuacje..

Od samego początku autorka buduje relację między Joonem i Minseo w sposób subtelny i pełen tajemnicy.. Powoli przeradza się ona w coś więcej niż tylko znajomość, a czytelnik czuje, jak rośnie zauroczenie i wzajemna fascynacja bohaterów..

Niestety, na drodze ich szczęścia pojawiają się skandale i sekretne dziewczyny idoli.. To moment, w którym autorka zaskakuje czytelnika i wprowadza dodatkowe napięcie do fabuły.. Skandale stwarzają wiele trudności dla bohaterów, a informacja o sekretnej dziewczynie idola wywołuje prawdziwą burzę wśród fanów..

W tym momencie historia nabiera jeszcze większej intensywności, gdy szantażysta wkracza do akcji.. Autorka umiejętnie podkręca atmosferę i sprawia, że czytelnik nie może się oderwać od dalszego czytania.. Ciekawe jest, jak Joon i Minseo poradzą sobie z tym nowym wyzwaniem i jak będą bronić swoją miłość przed szantażystą..

" Dopiero co poukładała swoje uczucia, dopiero co zdecydowała się go poznać, zbliżyć do niego, a już wszystko się sypało..."

Joonie i Minseo, którzy mimo przeciwności losu i zakazów ze strony wytwórni muzycznej, kontynuują swoją znajomość.. Stopniowo ich relacja przeradza się w coś więcej niż tylko przyjaźń.. Początkowo są to tylko pierwsze pocałunki, ale z czasem odkrywają, że są zakochani i są wzajemnie zafascynowani sobą..

Jednak niestety, na światło dzienne wychodzą kolejne skandale.. Największym zaskoczeniem dla fanów jest informacja o sekretnej dziewczynie idola..
To wywołuje prawdziwą burzę w mediach społecznościowych i wśród fanów. Ale to jeszcze nie koniec problemów..

Joon i Minseo muszą teraz stawić czoła tym trudnościom i znaleźć sposób, aby przetrwać te skandale i szantaże..

Czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby przetrwać te trudności?
Czy uda im się pokonać przeciwności i być razem?

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-01-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

Jest to tom drugi, więc polecam zacząć od pierwszej części, by wiedzieć dlaczego dzieje się to, co tu się dzieje. Druk bardzo duży, opowieść bardzo wciąga, więc nic dziwnego, że czyta się ją bardzo szybko. Cała historia zaczyna się jakby w momencie w którym ostatnio się skończyło. Zwracam na to uwagę, gdyż tutaj czas płynie trochę inaczej. Autorka bardzo ogólnikowo wszystko opisuje, jakby nie chciała, byśmy wiedzieli w jaki sposób płynie czas w tej powieści. Zauważa przy tym przyrodę, opowiada co mijają po drodze, zaznacza, że spacerują i nagle któreś z nich się odzywa i trwa dalsza konwersacja. To nigdy nie są zwykłe dialogi. Co zdanie wypowiedziane przez kogoś, to mamy wytłumaczone jaki miało odnieść skutek, co stało się wcześniej i dlaczego wywołało akurat taką sytuację. Następnie ponowna wypowiedź i jej opis. Właśnie dlatego nie skupiając się na samej rozmowie czujemy jakby sceny działy się gdzieś w bliżej nieokreślonej przyszłości. Postacie często poddają się chwili. Kiedy coś sprawia im wielką przyjemność, puszczają wodze fantazji, później się za te myśli karcąc. To były urocze momenty, wyrażające ich zakłopotanie i zauroczenie obecną osobą. Postacie chcą sobie zaufać, bo czują się przy sobie bezpieczni. Obserwujemy jak bardzo się na siebie otwierają, do jakich czułości dochodzi między nimi i to to było bajecznie piękne! Ale każda bajka ma swoich przeciwników, a osoba znana słynie z plotek na swój temat. I to one najbardziej tu namieszają, bo wyjdzie na to, że ktoś, komu już bezgranicznie ufała ma jednak kogoś na boku. Te pierwsze odruchy w tym temacie były dosyć bolesne. Ktoś ewidentnie chciał mu zaszkodzić, ale kto? Jak wytłumaczyć coś, gdzie im więcej tłumaczeń, tym następuje mocniejsze plątanie się w tym co jest prawdą, a co kłamstwem?
Pieniądze, miłość, znajomości i rodzina. Walka o przyszłość kosztem przeszłości. Duży nacisk był tu rozkwit miłości i później na walkę o uczucia, by pomimo dram, przetrwały. Bardzo mi się ten nacisk podobał, bo pokazał, że zawsze warto walczyć o miłość. Piękna historia, bardzo ją polecam:-)

Narzeczona na dłużej
Monika Serafin0
Okładka ksiązki - Narzeczona na dłużej

Drugi tom historii o udawanej narzeczonej.Miała być na chwilę, a potem może na dłużej. Ale on wszystko zepsuł.Mackenzie Wilson nie jest już asystentką...

Złoty bilet. Sezon 1
Monika Serafin0
Okładka ksiązki - Złoty bilet. Sezon 1

W tym sezonie seulski klimat, drama i k-pop rozgrzeją wszystkich do czerwoności. Utalentowany i pożądany Lim Joon nagle staje się bohaterem skandalu,...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska