reklama

Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 6 SP pt. Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno

Zeszyt ćwiczeń dla klasy VI szkoły podstawowej do podręcznika nr AZ-22-01/20-KI-4/21

Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym.

o Zawiera różnorodne zadania skorelowane z podręczni­kiem ucznia.

o Jest pomocą dla ucznia w utrwaleniu materiału.

o Daje uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie.

o Może być pomocą w nauczaniu indywidualnym.

Informacje dodatkowe o Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 6 SP pt. Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2021-09-03
Kategoria: Inne

Kup książkę Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 6 SP pt. Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno

Elżbieta Kondrak0
Okładka ksiązki - Szczęśliwi, którzy żyją miłością. Podręcznik do religii dla kl. 4 liceum i 5 technikum

o Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. o Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich...

Elżbieta Kondrak0
Okładka ksiązki - Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 8 SP

o Cechą charakterystyczną scenariuszy jest ukazanie wartości świadomego przeżywania chrześcijaństwa we współpracy z Duchem Świętym oraz pomoc uczniom w...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung