reklama

Zdrowo, szybko, tanio. Kuchnia polska. Poradnik

Istnieje wiele teorii na temat zdrowego odżywiania, większość diet wymaga licznych wyrzeczeń, samodyscypliny, nakładu czasu oraz środków finansowych. Jeżeli zależy nam na tym, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe, nie musimy od razu stosować rygorystycznej diety. Często wystarczy jedynie odrobinę zmienić składniki naszego menu oraz sposób przyrządzania ulubionych potraw. Przedstawiamy propozycje dań na różne okazje i pory dnia. Znajdą tu państwo przepisy na dania mięsne, mączne, rybne i zupy. Nie zapomnieliśmy też o drobnych przekąskach, ciastach i deserach. Przyrządzenie większości potraw zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Przykładowe przepisy: penne w sosie brokułowym, duszona dynia, kurczak w sosie śmietanowym, zapiekany kalafior, sałatka z serem feta, jabłka z rodzynkami, arbuzowa uczta. W serii również: Potrawy tradycyjne, Potrawy z rusztu i grilla, Potrawy z ziemniaków, Sałatki dla każdego, Ciasta z owocami, Potrawy z ryb, Przyprawy i zioła, Potrawy mączne, Potrawy mięsne, Kuchnia włoska, Potrawy wegetariańskie, Surówki i sałatki, Przetwory.

Informacje dodatkowe o Zdrowo, szybko, tanio. Kuchnia polska. Poradnik:

Wydawnictwo: Literat
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zdrowo, szybko, tanio. Kuchnia polska. Poradnik