reklama

Zamknij się i słuchaj

Poznaj zasady poprawnego komunikowania się w miejscu pracy

Naucz się poprawnie formułować swoje myśli Pozwól mówić innym Skorzystaj z rad ekspertów

Podstawą sprawnego działania firmy jest poprawna komunikacja pomiędzy jej pracownikami. Rozwój technologii diametralnie zmienił wiele kanałów komunikacji, ale jej podstawowe zasady nadal pozostają te same. Lepiej się porozumiewamy, gdy wiemy więcej o sobie samych, myślimy o tym, jak się komunikować, i działamy stosownie do okoliczności i sytuacji. Opanowanie zasad formułowania swoich myśli i umiejętności słuchania innych ludzi ma ogromny wpływ na wizerunek menedżera lub pracownika.

Książka "Zamknij się i słuchaj" to zbiór porad, przygotowany przez ekspertów w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Jest przeznaczona dla tych wszystkich, którzy stają przed trudnym wyzwaniem -- być usłyszanym przez innych -- czy to podczas rozmowy o zarobkach, czy w trakcie prezentacji swojego projektu, czy też w czasie publicznych wystąpień. Uczy sprawnego mówienia, słuchania, pisania, czytania i odczuwania -- wszystkiego, co jest niezbędne, aby przekonać innych do swoich racji. Poznawanie swojej osobowości Wypracowanie własnej strategii komunikowania się Umiejętność czytania, pisania i przekonywania Mówienie i słuchanie tego, co mówią inni Komunikacja niewerbalna

Komunikuj się lepiej i skuteczniej.

Informacje dodatkowe o Zamknij się i słuchaj:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2005-01-12
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zamknij się i słuchaj

Zamknij się i słuchaj - opinie o książce

Biznes i futbol
Theo Theobald, Cary Cooper0
Okładka ksiązki - Biznes i futbol

Metody trenerów brytyjskiego futbolu.Poznaj je i zastosuj na własnym biznesowym boisku * Sprawdź, czy masz predyspozycje do kierowania zespołem *...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung