Zaklinacz kotów

?Zaklinacz kotów? to ciekawa książka przeznaczona dla wszystkich tych miłośników kotów, którzy chcieliby zrozumieć złożoną strukturę ich zachowań i pogłębić z nimi przyjacielską więź. Koty domowe od dawna towarzyszą ludziom, lecz czy my potrafimy je rozumieć? Czy tak naprawdę wiemy, co lubią a czego nie? Czy wiemy dlaczego zachowują się w taki a nie inny sposób albo co jest przyczyną ich nieodpowiedniego dla nas zachowania się i jak je zmienić? Książka ta stanowi doskonały poradnik odpowiadający na te i inne pytania związane z poznaniem i zrozumieniem swego kota, jego potrzeb i motywacji. Przekazana w niej przez Claire Bessant wiedza, oparta na wieloletniej obserwacji behawioryzmu kotów, pomaga w zrozumieniu istoty ?kociego świata?, funkcjonowania kota jako kota i jako towarzysza człowieka. A zrozumienie to z pewnością pozwali Wam, miłośnikom kotów, na lepszą komunikację z mruczącymi ulubieńcami i ułatwi rozwiązywanie problemów w relacji człowiek ? kot. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nieznanych drogach, jakimi chadza Wasz ?indywidualista?, zrozumieć elegancki i tajemniczy ?koci świat?, przeczytajcie tę książkę? i zacznijcie zaklinać Wasze koty!

Informacje dodatkowe o Zaklinacz kotów:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: b.d

Kup książkę Zaklinacz kotów

Zaklinacz kotów - opinie o książce

Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2017-05-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2017 roku,
Świetna książka, doskonały poradnik - otworzył mi oczy na wiele tematów. Dodatkowo napisany lekkim językiem ze sporą dozą poczucia humoru. Zdecydowanie polecam!
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski