Zakład o miłość

Piękna i bogata lady Meredith wzbudza ciekawość salonów swą oryginalną decyzją - postanawia pozostać sama, a nie, jak inne panny, szukać męża. Nie zamierza rezygnować z niezależności nawet wtedy, gdy szelmowski zakład popycha ją w ramiona szarmanckiego i zabójczo przystojnego markiza. Jednak w obliczu tajemniczej groźby Meredith musi szukać w jego ramionach bezpieczeństwa i miłości. [Amber, 2009]

Informacje dodatkowe o Zakład o miłość:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2009-10-01
ISBN: 978-83-252-0419-8
Tytuł oryginału: To Protect an Heiress
Tłumaczenie: Anna Palmowska

Kup książkę Zakład o miłość

Zakład o miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Mam, Romanse,
Meredith na prośbę braci bierze udział w zakładzie. Jako stara panna ma pocałować hulakę. Tak się składa, że po wszystkim musi poślubić całowanego markiza, gdyż sprawy wyszły spod kontroli. Po ślubie małżonek jednak unika jej towarzystwa. Zabawny romans pełen namiętności, lecz pojawia się także motyw seryjnego mordercy, przez co książka robi się ciekawsza.

Ostatnio trafia w moje ręce dużo książek szpiegowskich, kryminalnych i thrillerów. Jako odskocznię potraktowałam kolejną książeczkę Adrienne Basso. I dobrze się bawiłam. To lekka lektura, którą czyta się lekko, szybko i przyjemnie. A jak autorka dorzuciła maleńki wątek kryminalny to i całkiem strawna. Taki zabawny romansik historyczny. Mam jeszcze kilka w zapasie to także przeczytam na odstresowanie.

Naprawdę fajna opowieść na wieczór pod kołdrą. Nie jest nudna, przyjemnie się czyta a jedynym mankamentem lektury jest fakt, że raczej nic poza wątkiem miłosnym tu nie znajdziecie i mimo, że autorka starała się wprowadzić wątek kryminalny , to jest on niewielkim tylko epizodem. Mnie osobiście to nie przeszkadza w żadnym wypadku ponieważ sama historia pomiędzy głównymi bohaterami jest dość ciekawa .

Avatar użytkownika - natalia2412
natalia2412
Przeczytane:2016-04-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Zuchwała hrabina
Adrienne Basso0
Okładka ksiązki - Zuchwała hrabina

Uzdrawiająca siła miłości w powieści jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek romansów historycznych. Po tragicznej śmierci żony hrabia Hampton...

Smak skandalu
Adrienne Basso0
Okładka ksiązki - Smak skandalu

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich autorek romansów historycznych. Gwendoline jest przerażona. Jej młodsza siostra chce podstępem zmusić do małżeństwa...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;