Zaczarowany Świat Sary. 52 pomysły na nudę

Witajcie, kochani!

Bardzo się cieszę, że sięgnęliście po moją trzecią książkę - 52 pomysły na nudę! Znajdziecie w niej sporo pomysłów na to, co można robić w wolnym czasie.

Czy zdarza Wam się, że przyjeżdżają dawno niewidziani kuzyni, znajomi rodziców wpadają ze swoimi dziećmi lub przychodzą Wasi dobrzy kumple z klasy, a Wy siedzicie i nie macie pojęcia, co ze sobą zrobić?

Jeśli znacie to uczucie, to ta książka jest właśnie dla Was! Mam nadzieję, że dzięki niej spędzicie ciekawie czas, uśmiech zawita na Waszych twarzach, poćwiczycie silną wolę, wytrwałość i kreatywność, a także rozwiniecie się manualnie.

Pranki, które wywołają u Was niepohamowane wybuchy śmiechu Przepisy na moje ulubione smakołyki, idealne na różne świąteczne okazje Challenge'e, w których będziecie mogli przetestować Waszą silną wolę i cierpliwość

Poznacie też kilka ciekawostek o mnie i o mojej rodzinie. Ci z Was, którzy oglądają na YouTube mój kanał Zaczarowany Świat Sary czy kanał moich rodziców Starsi Sarki, również odkryją tutaj parę nowości.

Wyzwania traktujcie jako zabawę, bo o to w tym chodzi. Chcę, byś­cie się dobrze bawili oraz wesoło i kreatywnie spędzili czas!

Informacje dodatkowe o Zaczarowany Świat Sary. 52 pomysły na nudę:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2023-11-08
Kategoria: Dla młodzieży

Tagi: Dzieci od ok. 10 lat

Kup książkę Zaczarowany Świat Sary. 52 pomysły na nudę

Zaczarowany Świat Sary. 52 pomysły na nudę - opinie o książce

Mając w domu wielką fankę pewnej postaci, czy danej bajki nie da się uniknąć posiadania również mnóstwa gadżetów, książek oraz rzeczy związanych z tą osobą.
Zaczarowany Świat Sary to kanał na YouTube, który prowadzi dziewczynka o imieniu Sara oraz jej najbliższa rodzina, czyli brat Wiktor oraz mama i tata. Filmiki to liczne lifehacki, challenge, pranki, wyzwania oraz pomysły na wszystko, czyli dużo dobrej zabawy.
52 pomysły na nudę to najnowsza książka o życiu Sary, mamy w niej mnóstwo pomysłów na różne zabawy, żarty czy też ciekawe aktywności, które sprawią, że będziemy chcieli wykonać je wszystkie. Znajdziemy tutaj zastosowanie niepotrzebnych kartonów, ciekawy układ taneczny, który sprawi, że braknie nam tchu, doświadczenie z eksplozją coli oraz słynne wyzwania 24 godziny. Czytając te wszystkie teksty, mamy wrażenie, jakby przed oczami leciał na filmik z kanału, są tu te same żarty ten sam klimat, dużo ciekawostek o całej rodzinie i ogrom pomysłów na nudę.
Moja córka jest wielką fanką Sary i kiedy ma swój czas na bajki, zawsze wybiera jej kanał, a ja często słyszę teksty, które od razu rozpoznaję i czasami sama też zerknę, co ciekawego znowu wymyśliła to oryginalna rodzinka. Dziewczynka naprawdę zaraża energią i ma bardzo nieszablonowe i śmieszne pomysły na to, jak umilić sobie dzień. Książka jest świetną alternatywą do ciągłego patrzenia w ekran, mamy ją zawsze pod ręką, możemy sobie wracać do danych tekstów, kiedy tylko chcemy i być z Sarą, nawet bez dostępu do telefonu.
Książkę bardzo polecam, będzie ona świetnym prezentem dla fanów Sary i jej rodziny, ale nie tylko, pewnie każdy rodzic chociaż raz słyszał od dziecka, że się nudzi, a z tą książką nie ma miejsca na nudę, więc warto posiadać ją w swojej biblioteczce.

Zaczarowany Świat Sary. 52 lifehacki
Sara Żyracka0
Okładka ksiązki - Zaczarowany Świat Sary. 52 lifehacki

DRUGA książka twórców kanału Zaczarowany Świat Sary! Cześć, kochani! Ogromnie się cieszę, że macie w rękach moją drugą książkę! Chciałabym, żebyście...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz