Z psiego na nasze, czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy

Uwielbiasz psy i pragniesz dowiedzieć się o nich nieco więcej? Szukasz książki, która w prosty sposób wytłumaczy Ci mowę ciała naszych czworonożnych przyjaciół i wysyłane przez nie sygnały? Jeśli tak to koniecznie sprawdź książkę "Z psiego na nasze. Czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy" autorstwa Lili Chin.

Psy są jednymi z najukochańszych istot na całym świecie, ale czasami zrozumienie ich mowy ciała czy niektórych zachowań może być niezwykle trudne. A jeszcze trudniejsze może być opisanie wspomnianych zachowań i sygnałów, dlatego autorka wzbogaciła książkę o ilustracje, które pomogą nam je porównać z postawami psa. Często zdarza się, że możemy źle zinterpretować dane zachowanie przez jedną drobną różnicę w mowie ciała psa, a ilustracje pomogą nam zauważyć rozbieżności, które czasami mogą być małymi szczegółami.

Dzięki książce "Z psiego na nasze" dowiesz się, co pies próbuje Ci powiedzieć, jeśli dyszy i ma rozszerzone źrenice, a co czuje, kiedy opuszcza uszy i marszczy czoło. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników psów, którzy chcą jak najlepiej rozumieć swojego czworonoga i zbudować z nim trwałą więź.

Informacje dodatkowe o Z psiego na nasze, czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Tagi: pies Psy komunikacja język

Kup książkę Z psiego na nasze, czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy

Z psiego na nasze, czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy - opinie o książce

,,Z psiego na nasze, czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy" autorstwa Lili Chin

Książka... tak banalna w oprawie, grafice i tekście, że można ją nazwać wręcz arcydziełem w swojej tematyce! W tak prosty sposób o tak istotnym temacie jakim jest komunikacja międzygatunkowa.

Obowiązkowa lektura dla każdego (!) psiarza!

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka