Odporność? Naturalnie!

Kompendium wiedzy o wzmacnianiu odporności naturalnymi metodami.

Masz problemy ze zdrowiem i czujesz, że brakuje ci odporności? Ogarnia cię zmęczenie i często dopada przeziębienie? Agnieszka Leszczyńska zebrała najpotrzebniejsze informacje na ten temat. I - co najważniejsze - produkty, o których pisze, są łatwo i powszechnie dostępne w Polsce. To niezbędny zbiór wiedzy, z którego dowiesz się:

jak robić ziołowe mieszanki, jakie właściwości mają zioła i jak je stosować, jakie jedzenie może nas wzmocnić, czy zimne kąpiele wpływają na odporność, w jaki sposób odpowiednio się nawodnić, jak oczyścić organizm z toksyn i grzybów.

Informacje dodatkowe o Wzmacniaj odporność naturalnie. Ziołolecznictwo, hartowanie ciała, naturalne antybiotyki i inne holistyczne metody wspierania zdrowia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Poradniki

Tagi: Umysł ciało duch bóg

Kup książkę Wzmacniaj odporność naturalnie. Ziołolecznictwo, hartowanie ciała, naturalne antybiotyki i inne holistyczne metody wspierania zdrowia

Wzmacniaj odporność naturalnie. Ziołolecznictwo, hartowanie ciała, naturalne antybiotyki i inne holistyczne metody wspierania zdrowia - opinie o książce

Anatomia zdrowia. Jak kompleksowo zadbać o ciało, umysł i duszę
Agnieszka Leszczyńska0
Okładka ksiązki - Anatomia zdrowia. Jak kompleksowo zadbać o ciało, umysł i duszę

Jak odnaleźć się w gąszczu informacji o naturalnych metodach wspomagania zdrowia? Kiedy wybrać medycynę alternatywną, a kiedy konwencjonalne metody leczenia...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska