Wyprawa w nieznane. Spotkanie z Czarownikami.

„Wyprawa w nieznane” to niezwykły zapis relacji uczestników wyjątkowego spotkania z Czarownikami, Robertem Noble i EosCris. Każdy z nich przybył z różnych stron Polski, by nie tylko doświadczyć transformującej Ceremonii Dźwięku, ale także uczestniczyć w spotkaniu, które miało miejsce po zakończeniu Ceremonii.

Dla tych, którzy wzięli udział w spotkaniu, nie była to zwykła chwila rozmów – była to okazja do głębszego zrozumienia siebie, przesunięcia swojego punktu scalającego i spojrzenia na rzeczywistość oczami Czarowników. W rozmowach po Ceremonii odkrywali swoje odczucia, przemyślenia, a także to, jak spotkanie z Robertem Noble i EosCris wpłynęło na ich życie, postrzeganie świata i samych siebie.

Relacje uczestników, które znajdziesz w tej książce, są autentycznym świadectwem ich przeżyć, pełnych osobistych refleksji i zaskakujących odkryć. Każda opowieść ukazuje unikalną perspektywę, pokazując, jak różnorodnie można postrzegać i przeżywać te same chwile.

Ta książka jest czymś więcej niż zbiorem wspomnień – to wgląd w Świat Czarowników z grupy Naguala Juliana, których moc przekracza to, co można zobaczyć gołym okiem. Czytając relacje, staniesz się częścią tej niezwykłej podróży i odkryjesz, jak spotkanie z Czarownikami może przekształcić twoje postrzeganie rzeczywistości.

Wejdź do Świata Czarowników i zobacz, co skrywa się poza widzialnym światem.

Informacje dodatkowe o Wyprawa w nieznane. Spotkanie z Czarownikami.:

Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
Data wydania: 2024-09-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: świadomość świadomy sen oobe rytuały i ceremonie relacje z innymi relacje społeczne czarownicy wiedza duchowa rozwój świadomości rozwój duchowy rozwój osobisty

Kup książkę Wyprawa w nieznane. Spotkanie z Czarownikami.

Wyprawa w nieznane. Spotkanie z Czarownikami. - opinie o książce

Avatar użytkownika - retop
retop
Przeczytane:2024-09-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

To niezwykle interesująca książka o świadomości, w której przedstawiono relacje kilku osób uczestniczących w tym samym wydarzeniu. Doskonale ukazuje, jak jedno zdarzenie może być zupełnie inaczej postrzegane przez różne osoby.

Warto również wspomnieć, że nie było to zwyczajne spotkanie. Było to spotkanie z dwójką czarowników, którzy wnieśli do wydarzenia potężną energię, zmieniając życie jego uczestników.

OOBE. Ścieżka Serca
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Ścieżka Serca

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać...

Sentencje mocy
Robert Noble0
Okładka ksiązki - Sentencje mocy

Robert Noble, Czarownik z grupy Naguala Juliana, dzieli się z czytelnikami "Sentencjami Mocy", które mogą rozwinąć świadomość i wzbogacić życie każdego...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka