Wszystkie twoje winy

Kontynuacja losów bohaterów ,,Wszystkich twoich śladów"

Po wstrząsającym odkryciu Tina postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o swoim zaginionym bracie, zanim wyjawi mu prawdę. Gabriel zamierza jej w tym pomóc, więc zamiast jechać na obóz sportowy, potajemnie udaje się wraz z nią w okolice Ohio. Podczas podróży śladami chłopaka między bohaterami rodzi się niespodziewane uczucie, a ich misja staje się idealnym pretekstem do przeżycia niezapomnianego lata.

W tym czasie Adam wyjeżdża na wakacje wspólnie z przyjaciółmi. Do męskiej paczki dołączają koleżanki ze studiów oraz nieśmiały Colin, który ma być perkusistą w nowo powstałym zespole chłopaków. Vincent szybko staje się zazdrosny, gdyż nowy znajomy niebezpiecznie zbliża się do jego partnera. Tego lata Adam zaczyna pisać książkę, w którą próbuje przelać swoje uczucia dotyczące związku z Vincentem i konieczności ukrywania się przed światem.

Informacje dodatkowe o Wszystkie twoje winy:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2024-04-24

Tagi: Romans współczesny Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Relating to adolescence / teenage years Interest age: from c 16 years

Kup książkę Wszystkie twoje winy

Wszystkie twoje winy - opinie o książce

,,Wszystkie Twoje winy" to powieść, która zapiera dech w piersiach swoją głębią emocji i niezapomnianymi momentami. Autorka niezwykle wykreowała postacie i zbudowała napięcie zabierając czytelnika w podróż pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i wzruszeń.

Jednym z najmocniejszych punktów książki są bez wątpienia jej bohaterowie, których wyrazistość i głębia sprawiają, że czytelnik z łatwością się z nimi utożsamia. Każda postać została starannie skonstruowana, z bogatym wewnętrznym światem, który stopniowo odsłania się przed czytelnikiem, nadając historii głębi i autentyczności.

Bohaterowie są realistycznie wykreowani, co daje szanse czytelnikowi na bliższe zżycie się z nimi, ponieważ posiadają swoje momenty słabości i siły, swoje tajemnice i marzenia. Stają się naszym lustrem. To właśnie te ich wewnętrzne konflikty i emocje sprawiają, że łatwo się z nimi utożsamiamy i przeżywa razem przygody. To właśnie dzięki tej bogatej galerii postaci książka staje się nie tylko pasjonującą lekturą, ale także głębokim studium ludzkiego serca i psychiki.

Autorka odważnie podjęła się trudnych tematów, wprowadzając czytelnika w świat miłości, zazdrości, akceptacji siebie i innych oraz konieczności ukrywania własnej tożsamości. Sposób, w jaki te tematy są wplecione w fabułę, jest subtelny, lecz jednocześnie przekonujący. Miłość, jako jeden z głównych tematów książki, jest ukazywana w różnych aspektach. Nie tylko miłość romantyczna między bohaterami, ale także miłość rodzinna i przyjacielska, stanowią istotną część narracji.

Akceptacja siebie i innych jest jednym z głównych przesłań książki. Bohaterowie, mimo swoich różnic i tajemnic, muszą nauczyć się zaakceptować siebie nawzajem i siebie samych. Autorka pokazuje, że każdy ma swoje własne demonów i tajemnice, ale to, jak radzimy sobie z nimi i jak akceptujemy siebie i innych, definiuje naszą prawdziwą siłę i charakter.

Konieczność ukrywania własnej tożsamości, szczególnie w kontekście orientacji seksualnej, jest tematem delikatnym, ale ważnym.

Odważnie podjęta kwestia ukazuje, jak ciężko może być żyć w społeczeństwie, które nie zawsze akceptuje różnorodność. Jednocześnie pokazuje, że każdy zasługuje na prawo do szczęścia, niezależnie od tego, kim jest i jaką ma orientację.

To książka, która porusza, wzrusza i inspiruje do refleksji nad własnymi uczuciami i relacjami z innymi. To opowieść o poszukiwaniu prawdy, akceptacji siebie i innych oraz o sile miłości, która potrafi pokonać wszelkie przeciwności losu. Czytając tę książkę, możemy przenieść się w świat pełen emocji i niezapomnianych chwil, których bohaterowie doświadczają podczas letniego pory roku. Bez wątpienia, ta książka pozostanie w sercach czytelników na długo po jej przeczytaniu.

Wszystkie twoje ślady
Maja Kołodziejczyk0
Okładka ksiązki - Wszystkie twoje ślady

ELEKTRYZUJĄCY ŚWIAT AMERYKAŃSKICH LAT 80. I AKADEMICKI KLIMAT, W KTÓRYCH RODZĄ SIĘ PIERWSZE PRAWDZIWE PRZYJAŹNIE I MIŁOŚCI Większość życia Adama wypełniały...

Czerwony Ptak
Maja Kołodziejczyk0
Okładka ksiązki - Czerwony Ptak

Kail Karov żyje w ogarniętym wojną, okupowanym kraju. Marzył o karierze muzycznej, ale okrutne realia odebrały mu szansę na rozwój w tym kierunku. Wychowany...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;