reklama

Współczesna dermatologia tom 1

Oddajemy w ręce czytelników, głównie studentów i młodych lekarzy książkę, która stanowi kompendium współczesnej wiedzy dermatologicznej i wenerologicznej. Wierzę, że będzie stanowiła korzystne uzupełnienie dostępnych w Polsce pozycji literaturowych. Mam nadzieję, że okaże się pomocna w nauce dermatologii i wenerologii. Może nawet pozostanie na Państwa półkach dłużej niż tylko do dnia egzaminu".

Prof. dr hab. n. med. Lidia Rudnicka

Długo oczekiwana premiera podręcznika dla studentów medycyny i młodych adeptów dermatologii.

Autorzy starannie opracowali kluczowe zagadnienia współczesnej dermatologii i wenerologii. Czytelnicy znajdą w książce uporządkowaną, zwartą wiedzę, nowe kryteria rozpoznawania chorób, opis nieinwazyjnych metod diagnostycznych oraz najnowszą farmakoterapię. Treści zostały wzbogacone ciekawymi zdjęciami dermatologicznymi najwyższej jakości. Przyswojenie wiedzy ułatwią liczne tabele, wypunktowania i nowoczesna szata graficzna.

To również doskonałe źródło przystępnych informacji dla lekarzy dermatologów, lekarzy rodzinnych, czy kosmetologów.

Informacje dodatkowe o Współczesna dermatologia tom 1:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL