Wrogowie publiczni, tom 1

"W obliczu nieuchronnej katastrofy, jaką zwiastuje zmierzająca w kierunku Ziemi asteroida, prezydent Lex Luthor oskarża Supermana o zbrodnie przeciwko ludzkości i wyznacza nagrodę za schwytanie przybysza z Kryptona. Z pomocą Supermanowi przychodzi Batman. Dwaj najwięksi herosi łączą siły, by odeprzeć ataki łasych na pieniądze superłotrów i pracujących dla Białego Domu superbohaterów, a jednocześnie starają się nie dopuścić do zagłady świata. Wrogowie publiczni to opowieść o lojalności i niezwykłej przyjaźni, w której występują dwaj najsłynniejsi na planecie superbohaterowie. Seria Superman/Batman przedstawia wspólne przygody ikonicznych postaci komiksu amerykańskiego - Człowieka ze Stali oraz Mrocznego Rycerza. Scenariusz napisał Jeph Loeb, autor m.in. takich komiksów jak Superman. Na wszystkie pory roku i Batman: Długie halloween. Za rysunki odpowiadają wspaniali artyści: Ed McGuiness, Dexter Vines i Dave Stewart. "

Informacje dodatkowe o Wrogowie publiczni, tom 1:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-01-20
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Wrogowie publiczni, tom 1

Wrogowie publiczni, tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - QarpiQ
QarpiQ
Przeczytane:2020-12-27, Ocena: 6, Przeczytałem, Przeczytane wszystkie razem, Komiksy,

O czym komiks jest raczej pisać nie będę bo jak w każdym komiksie jest jakaś walka i jest czyjeś zwycięstwo. Na czym wolałabym się skupić a raczej przekazać Ci, przyszłemu czytelnikowi tej książki są moje odczucia i ocena jako całokształt, a więc..... Wydanie komiksu jest poprostu przepiękne, grafika cudowna co najważniejsze dla mnie w komiksie - jest tak skonstruowana, że czytelnik potrafi zobaczyć prawidłową kolejność wypowiedzi, grafik itp; bo jak dobrze wiemy w komiksach nie zawsze wiemy co czytać po czym. Przeczytałam na jednym tchu... dosłownie. Bardzo dobre dialogi jak i monologi. Koniec komiksu pokazuje nam piękną przemianę bohatera i jego odczucie do jego życia w obliczu śmierci, odczucia które mogłoby dopisać się do każdego człowieka czyli przez całe życie dążenie do bycia najlepszym, lubianym, uznawanym co przy łożu śmierci nic nam nie da. Kto by pomyślał, że można tyle wynieść z komiksu, a jednak można. Bardzo polecam.

Zemsta, tom 4
Jeph Loeb0
Okładka ksiązki - Zemsta, tom 4

Superman i Batman odbywają podróż na alternatywną Ziemię, aby zabić człowieka odpowiedzialnego za śmierć Lois Lane. W następstwie tego najpotężniejsi...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung