reklama

Woodstock Generation, czyli Wyższa Szkoła Jazdy

Granicą wolności jest dobro drugiego człowieka i… samego siebie. Czy nie jesteś zbyt blisko niej?

Paradoks niczym nieskrępowanej wolności polega na tym, że dążąc do niej, w końcu popadamy w niewolę. Nawet nie zauważamy, kiedy i jak staliśmy się skrępowani przez ideologie, stereotypy, osobiste przekonania, otoczenie, środowisko, używki, codzienne przyzwyczajenia.

Autor książki „Woodstock Generation, czyli Wyższa Szkoła Jazdy” przedstawia pokolenie outsiderów, ludzi dryfujących gdzieś na granicach rzeczywistości i własnego świata. Stara się utrwalić we wspomnieniach, z wyraźną dozą wierności, klimat odchodzących lat, kiedy to długie włosy, glany i muzyka były wyrazem sprzeciwu wobec znienawidzonego systemu. A wszystko to wzbogacone obszernymi fragmentami kultowych już piosenek, które w tamtych czasach oddawały ducha pokolenia woodstockowiczów i kształtowały ich przekonania.

Informacje dodatkowe o Woodstock Generation, czyli Wyższa Szkoła Jazdy:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-12-19

Kup książkę Woodstock Generation, czyli Wyższa Szkoła Jazdy

Woodstock Generation, czyli Wyższa Szkoła Jazdy - opinie o książce

Avatar użytkownika - aleksandrahojda
aleksandrahojda
Przeczytane:2023-01-08, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bliski memu sercu temat koncertow rockowych, duzych festiwali i tego calego zamieszania jakie bylo mi dane przezyc. Ten nasz  swiat ...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski