Włącz emocje. Opowiadania socjoterapeutyczne

Niniejsza książka stanowi pomoc w procesie kształtowania inteligencji emocjonalnej. Zawarte w niej opowiadania ułatwią dzieciom rozpoznawanie, zrozumienie i nazywanie emocji własnych, jak również innych osób. Wyzwolą chęć swobodnego wypowiadania swoich myśli oraz prawidłowego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich. Ponadto wyjaśnią, w jaki sposób można radzić sobie w sytuacjach trudnych oraz jak reagować w momentach słabości.

Informacje dodatkowe o Włącz emocje. Opowiadania socjoterapeutyczne:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-07-02
Kategoria: Psychologia

Tagi: Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - niepełnosprawność i specjalne potrzeby Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - emocje Opowiadania dla dzieci i młodzieży For people with learning / communication difficulties

Kup książkę Włącz emocje. Opowiadania socjoterapeutyczne

Anna Busz0
Okładka ksiązki - Emocjonalne SOS. Scenariusze zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej

Socjoterapia coraz częściej pojawia się w formach pomocy psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zachowania. Dzięki...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;