Windows XP Pro. Nieoficjalny podręcznik

Wszystkie informacje o Windows XP Pro, jakie powinny zostać zamieszczone w dokumentacji użytkownika Środowisko pracy, okna, ikony i skróty Komponenty systemu Praca w sieci i zaawansowane możliwości Najpopularniejszy system operacyjny na świecie -- Windows XP -- posiada jedną podstawową wadę -- trudno znaleźć szczegółowy i kompletny podręcznik przedstawiający wszystkie jego składniki i możliwości. A tych jest naprawdę wiele. W systemie Windows XP zawarto najlepsze cechy poprzednich wersji Windows, zmieniono interfejs użytkownika i dodano wiele nowych funkcji, o których istnieniu spora część użytkowników nie ma w ogóle pojęcia. Książka "Windows XP Pro. Nieoficjalny podręcznik" to kompletny przewodnik po najnowszej wersji tego systemu operacyjnego. Dokładnie opisuje wszystko, co jest związane z korzystaniem z niego. Znajdziesz tu zarówno zagadnienia przeznaczone dla początkujących użytkowników, jak i takie, których znajomość przyda się profesjonalistom. Nauczysz się instalować i konfigurować system, zarządzać komputerem i oprogramowaniem oraz stosować narzędzia systemowe. Przede wszystkim jednak dowiesz się, jak wykorzystać wszystkie możliwości Windows XP Pro. Podstawy obsługi systemu Korzystanie z systemu pomocy Składniki systemu Windows XP Właściwości multimedialne Windows XP Konfigurowanie systemu za pomocą Panelu Sterowania Połączenie z internetem Zabezpieczanie systemu Korzystanie z poczty elektronicznej i WWW Instalowanie nowych urządzeń Zarządzanie dyskami Praca w sieci Praca zdalna ServicePack 2 W tym podręczniku znajdziecie wszystko, co kiedykolwiek chcieliście wiedzieć o Windows XP, ale nie mogliście znaleźć tego w dokumentacji systemowej.

Informacje dodatkowe o Windows XP Pro. Nieoficjalny podręcznik:

Wydawnictwo: Helion