Wilcze szepty

Porywający paranormal romance z zaskakującą nutką kryminału.

Kiedy Lika przyjeżdża na wakacje w okolice niewielkiego, zagubionego pośród tajgi i wysokich szczytów miasteczka, nie wie, że ten wyjazd zmieni całe jej życie. Już pierwszego wieczoru dzikie bestie przypuszczają wściekły atak na niczego niespodziewających się przyjezdnych. Z pomocą turystom ruszają tajemniczy łowczy. Spotkanie dziewczyny z miasta oraz mieszkającego w głuszy myśliwego o mrocznym spojrzeniu początkuje szokujący bieg zdarzeń i chwieje w posadach skrytym w cieniu gór światem.

Informacje dodatkowe o Wilcze szepty:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-06-15

Tagi: Dark fantasy Romans fantasy wilkołaki

Kup książkę Wilcze szepty

Wilcze szepty - opinie o książce

Avatar użytkownika - W_drugim_swiecie
W_drugim_swiecie
Przeczytane:2023-06-25,

Czytacie paranormal romanse? Jeśli tak jakie tytuły zapadły wam w pamięć?

Kto wie że już nie lubię a kocham twórczość Aliny. Ta kobieta jest kopalnią genialnych pomysłów 😳

Nadal niesamowicie jestem wdzięczna autorce za danie mi szansy na objęcie patronatem Wilczych.

W "Wilczych Szeptach" poznajemy rudowłosą Like, która przyjeżdża na wakacje w okolice tajgi.

Mimo że nie jest zwolenniczką takich postanawia mimo wszystko pojechać. Jednak pierwszego dnia ich odpoczynku atakują ich dzikie bestie. Z pomocą przychodzą im łowcy. Jednak czy to będzie zwykle spotkanie Liki i myślowego o mrocznym spojrzeniu?

Jak zakończy się ich wycieczka?

I przede wszystkim czy te tajemnicze oczy zawrócą w głowie Lice?

Kocham Like. Kocham Wilka. Ale nie cierpię Jensa. Jak można być tak skończonym dupkiem i nie doceniać takiej dziewczyny która miał?

Świetnie napisany paranormal romanse. Alina ma doskonały warsztat literacki ale mam wrażenie że z każdą książką dostajemy coraz lepsze historię ( A klan smoka był już genialny). Autorka zawiesiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę natomiast wiem że nie zawiedzie mnie w kolejnych powieściach.

Gdy zaczniecie Wilczki musicie wiedzieć ze nie będziecie w stanie odłożyć tej książki. Ona czyta się sama a relacja Liki i Wilczka poniesie was na najwyższe wyżyny uczty literackiej. Tak, książki Aliny są ucztą literacką. Najwybitniejszą.

Musicie koniecznie przeczytać Wilczki. Ze względu na tą nietuzinkową historię, przemyślanie napisaną akcje ale ci bohaterowie 😩 To jest coś niesamowitego. Znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy w jednej powieści.

Macie książki które chcecie zacząć czytać od nowa mimo że przed chwilą skończyliście? Bo ja tak mam z Wilczymi Szeptami. Będę dzisiaj czytać trzeci raz i prawdopodobnie nie ostatni. Nie sądziłam że jakakolwiek książka może aż tak zawładnąć moim sercem. Moją całkowitą miłością do literatury.

Jak wiecie książki Aliny bardzo mi się podobają. Jednak dostałam tyle dobrego przez te historię że jest to moja ulubiona autorka w każdej kategorii. Kocham dzieła które tworzy ta kobieta a Wilcze Szepty są tego kolejnym przykładem. Wszystko w tej powieści było spójnie, zgrane. Nie miałabym do czego się przyczepić nawet jakbym chciała. Autorka wie co chce nam przekazać i kiedy. Cieszę się że postanowiła przelać swoje pomysły na papier byśmy mogli zaznać rozkoszy przez literaturę.

Jestem w stanie oddać dusze za tą książkę.

Iluzje
Alina Duchnowska 0
Okładka ksiązki - Iluzje

Ruth oplata Kervaloren coraz gęstszą pajęczyną śmiertelnych intryg. Wojska Klanu Orła są gotowe, aby w każdej chwili runąć na południe. Tymczasem wśród...

Bestia
Alina Duchnowska 0
Okładka ksiązki - Bestia

Nadchodzi czas, aby plemiona wyruszyły w podróż ku Kręgowi Bogini. W delegacji Klanu Tygrysa próżno szukać jedności tak koniecznej w przededniu wojny....

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski