Wielka księga Kici Koci

Tom 32 cyklu Kicia Kocia

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody.

W tomie znajdują się opowiadania:

,,Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!", ,,Kicia Kocia nie może zasnąć", ,,Kicia Kocia sprząta", ,,Kicia Kocia jest chora", ,,Kicia Kocia. To moje!".

Informacje dodatkowe o Wielka księga Kici Koci:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2018-04-16

Kup książkę Wielka księga Kici Koci

Wielka księga Kici Koci - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2022-09-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Hej. Tak sobie dziś od rana pomyślałam, że w sumie dawno nie było niczego dla tych najmłodszych. A przecież oni też są ważni prawda? A nawet bardzo.

Kicie Kocie poznałam całkiem przypadkowo. Owszem widziałam ją wcześniej u @mama.gadzet , ale dopiero gdy ją usłyszałam to już przepadłam. (Noooo obudziło się we mnie wewnętrzne dziecko). I tak usłyszałam.

Kiedyś Zośka włączyła ją sobie na tablecie. Słyszałam o czym jest bajka. Zaciekawił mnie ten głos więc spojrzałam w tablet i... Już obejrzałam do końca. Stwierdziłam też wtedy, że "tak.To jest bajka dla mojego dziecka".

Dlatego ani chwili się nie wahałam widząc tę przepięknie wydaną książkę.Twarda, ale gąbczasta i delikatna w dotyku okładka. Cudowne, kolorowe ilustracje i 5 opowiadań w środku.

I to z nich dzieci dowiedzą się jak zwykle " dzień dobry"może umilić komuś dzień. Jak ważne jest to by dzielić się z innymi, bo to, że coś jest moje nie oznacza, że jest tylko dla mnie. Oprócz tego dzieciaczki dowiedzą się, że sprzątanie jest fajne a lekarzy i pokojowych potworów nie należy się bać.

Cudowna, wartościowa, z przesłaniem. Moje dziecko je uwielbia. Mało tego. I ja uwielbiam tę przemiłą małą kotkę. Bardzo gorąco polecam.

Kicia Kocia u dentysty
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia u dentysty

Kicia Kocia wybiera się do dentysty! Nigdy jeszcze nie była dentystycznym gabinecie. Jest ciekawa, ale trochę się boi. Starannie myje ząbki, pani doktor...

Kicia Kocia na plaży
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia na plaży

Kicia Kocia i mama wybrały się na plażę. Nad morzem spotkały Packa. Dzieci wspólnie odkrywają nadmorskie atrakcje: zbieranie muszelek, zabawy w wodzie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski