W Tobie jest siła

Margot Miraż - pisarka, poetka i malarka. Z wykształcenia pedagog terapeutyczny. Z zamiłowania podróżniczka odkrywająca piękne zakątki świata. Podróżująca także w głąb siebie i drugiego człowieka. Ostatnie publikacje wydane przez Margot Miraż to pamiętnik wyobraźni ,,TOMARGOS. WYSPA MIŁOŚCI" (2023) i tomik wierszy ,,SERCE WIDZI TO, CZEGO OCZY NIE WIDZĄ" (2023). Jej największą pasją jest pisanie książek, w których ukazuje dążenie człowieka do odkrywania w sobie wiary i tworzenia cudownego, magicznego świata. Pamiętniki to nowa forma dotarcia do głębi wnętrza każdego, kto skrywa swoje piękno w kokonie marzeń.

,,W Tobie jest siła" to pamiętnik motywacyjny, który pomoże szeroko otworzyć oczy tym, którzy je mrużą i skrywają w sobie potencjał i wielką siłę. To propozycja przemiany siebie i swojego świata. Plan działania na każdy dzień miesiąca, dzięki któremu łatwiej będzie uwierzyć w siebie i w swoje możliwości. Dojść do celu, o którym zawsze się marzyło. To rozwijanie się i stawanie się nowym, silnym człowiekiem, który konsekwentnie dąży do swojego szczęścia.

Informacje dodatkowe o W Tobie jest siła:

Wydawnictwo: Poligraf