reklama

Van Dijk. Holenderska skała

Tu nie było szybkiego sukcesu. Były za to marzenia, wytrwałość i niebywała praca.

Van Dijk to opowieść o chłopaku, który po szkole pracował i dopiero później jeździł na treningi. Którego macierzysty klub odrzucił po 9 latach. I który jeszcze trzy lata temu grał na południu Anglii w klubie z końca pierwszej dziesiątki tego kraju. A dziś?

Jest najdroższym obrońcą w historii futbolu.

Wygrał Ligę Mistrzów, a w rywalizacji o Złotą Piłkę wyprzedził go, zaledwie o kilka głosów, jedynie Leo Messi.

- Poznaj historię Virgila van Dijka - holenderskiego piłkarza, który wierzył w siebie i nie rezygnował z marzeń nawet wtedy, gdy inni go nie doceniali.

- Dowiedz się, co łączy go z Robertem Lewandowskim.

- Wreszcie - przeżyj piłkarską podróż od holenderskiej Eredivisie przez szkocki Celtic Glasgow aż po angielską Premier League, Southampton i Liverpool.

I pamiętaj, to wszystko wydarzyło się naprawdę!

Informacje dodatkowe o Van Dijk. Holenderska skała:

Van Dijk. Holenderska skała - opinie o książce

Avatar użytkownika - NatSaczek
NatSaczek
Przeczytane:2021-08-01,

Wydawnictwo SQN oddało w ręce czytelników bardzo udaną serię książek dziecięco-młodzieżowych. Szczególnie spodoba się młodym fanom piłki nożnej. W książce znajdują się zdjęcia i rysunki przedstawiające tutyłowego piłkarza. Opisana historia jest bardzo ciekawa. Poznajemy młode lata Van Dijka , jego ciężką pracę, dzięki której spełnił marzenia. Może być wzorem dla wielu chłopców. Książka sprawdzi się jako prezent, jej cena jest przystępna. Polecam.

Podczas lektury tej książki można poznać wiele ciekawostek dotyczących Van Dijka, które zainteresują jego fanów. Zdecydowanie ciekawa historia piłkarza, który zrobił wielką karierę w świecie piłki i co ważne reprezentował jeden z moich ukochanych krajów.
Zdecydowanie polecam miłośnikom piłki, jak i samego Van Dijka.

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:2021-07-25,

Jeszcze nie czytałam tej pozycji, widzę jednak całą masę super opinii. Bardzo mnie kusi, aby ją zamówić. Polecacie?

Avatar użytkownika - Kitty_01
Kitty_01
Przeczytane:2021-07-11,

Z reguły nie sięgam po książki biograficzne, ponieważ czytanie ich po prostu mnie męczy. Jednak zachęcona po przeczytaniu ciekawej historii Mbappe postanowiłam dać szansę również Van Dijkowi, którego historia stała się kolejnym prezentem dla mojego chłopaka. Przeczytałam ją również ja. Moim zdaniem okazała się dużo ciekawsza niż losy Mbappe. Holener musiał mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu oraz walczyć o swoje, by móc znaleźć się tu gdzie jest obecnie. Mimo odrzucenia przez jeden z klubów nie poddał się, a dzięki temu stał się znany na cały świat. Każdemu polecam przeczytanie tej biografii. Pokazuje ona, iż nawet znani piłkarze zaczynali od zera, tak jak każdy z nas. Sądzę, że może to bardzo zmotywować każdego czytelnika.

Historia chłopca, który pomimo przeciwności losu stał się sławnym sportowcem. Książka napisana bardzo przystępnym językiem. Idealna dla fanów piłkarza. W środku sporo zdjęć i ilustracji, a na końcu kilka ciekawostek oraz zbiór najważniejszych informacji. Książka idealna dla tych, którzy nie wierzą w swoje umiejętności, bo pokazuje, że ciężką pracą można osiągnąć sukces.

Ronaldo. Po prostu fenomen (seria "Wydarzyło się naprawdę")
Jacek Sarzało0
Okładka ksiązki - Ronaldo. Po prostu fenomen (seria "Wydarzyło się naprawdę")

PO PROSTU FENOMEN W tej historii jest wszystko. Są ubogie przedmieścia Rio de Janeiro pełne alkoholu i narkotyków. Jest uzależniony od nich tata....

Bellingham. Pomocnik inny niż wszyscy
Jacek Sarzało0
Okładka ksiązki - Bellingham. Pomocnik inny niż wszyscy

ŻADNE MARZENIE NIE JEST ZBYT WIELKIE, ŻADEN CEL NIE JEST ZBYT ODLEGŁY Uczeń elitarnej angielskiej szkoły średniej, który jako dziecko wolał łapać...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung