Na drogach tego świata działa nieprzyjaciel, często atakując z ukrycia. Kim on jest? Jakie zastawia na nas pułapki? I co się dzieje, gdy człowiek zbacza na ścieżkę ciemności? W tej książce opisano nie tylko biblijne fakty, ale też współczesne historie zmagań ze złem, konkretne przykłady zagrożeń duchowych, a także sposoby obrony przed nieprzyjacielem. Ponadto umieszczono wybór modlitw, które przynoszą skuteczną pomoc.

Ksiądz Edmund Szaniawski, marianin, który przez wiele lat pełnił posługę egzorcysty, np. w sanktuarium w Licheniu, jest autorem książek, takich jak Walka św. Faustyny z przeciwnikiem Miłosierdzia (2013), licznych artykułów, publikowanych m.in. w miesięczniku „Egzorcysta”, referatów i wywiadów na temat duchowości i formacji.

Informacje dodatkowe o Ukryte działania szatana. O zagrożeniach duchowych i przezwyciężaniu mocy ciemności:

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2023-04-12
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: wiara Religia bóg

Kup książkę Ukryte działania szatana. O zagrożeniach duchowych i przezwyciężaniu mocy ciemności

Ukryte działania szatana. O zagrożeniach duchowych i przezwyciężaniu mocy ciemności - opinie o książce

Panie, ocal nas! Modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie
Edmund Szaniawski MIC0
Okładka ksiązki - Panie, ocal nas! Modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie

Modlitwy pochodzące z zatwierdzonej przez św. Jana Pawła II w 1998 roku księgi zawierającej część Rytuału Rzymskiego i zatytułowanej „Egzorcyzmy...

Edmund Szaniawski MIC0
Okładka ksiązki - Świątynia Boga czy kapliczka diabła? Święty Stanisław Papczyński uczy walczyć z wrogiem duszy

"Niniejsze opracowanie jest przedstawieniem nauki św. Ojca Stanisława o przeciwniku Boga i ludzi, o ratunku, jaki przychodzi od Boga, o podjęciu walki...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz