Typy miłości

Prosty system pozwalający zawęzić grono potencjalnych partnerów i znaleźć miłość swojego życia Miłość niejedno ma imię, a rozmaitość jej typów spowodowana jest m.in. tym, że każdy z nas reprezentuje inny zestaw cech osobowościowych, tzw. typ miłosny. Jesteś introwertycznym Filozofem Idealistą czy ekstrawertycznym Nauczycielem? Bardziej pasowałby do ciebie uczuciowy Wrażliwy Artysta czy myślący Administrator?Autor ? na podstawie teorii Junga i testu osobowości Briggs-Myers ? stworzył przełomowy system 16 typów miłosnych, który ułatwia znalezienie życiowego partnera. Z książki tej dowiesz się m.in.:- jaki typ miłosny sam reprezentujesz i z kim możesz stworzyć satysfakcjonujący związek;- jak dokonać trafnego wyboru partnera;- gdzie możesz spotkać przedstawiciela twojego idealnego typu miłosnego.Ten poradnik to prawdziwa randkowa rewolucja, która zainspiruje singli szukających swojej drugiej połowy. ?Dr A. Avila oferuje unikatowe podejście do określania i szukania odpowiedniego partnera. To zabawny, łatwy do zastosowania system pozwalający zawęzić krąg poszukiwań i znaleźć miłość swojego życia?. John Gray, autor Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus Alexander Avila, doktor psychologii i prawa, to wykładowca, mówca i autorytet w dziedzinie związków. Prowadzi seminaria i warsztaty psychologiczne, wykorzystując swój system typów miłosnych.

Informacje dodatkowe o Typy miłości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Typy miłości

Typy miłości - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung