reklama

Tsatsiki i miłość

W wakacje przed czwartą klasą Tsatsiki po raz drugi jedzie do Grecji odwiedzić swojego tatę. Na szczęście do Agios Ammos przyjechała też Elena, bo kiedy umiera dziadek Dimitris, zwariowana kuzynka wymyśla tyle szalonych zabaw, że Tsatsiki zapomina, że powinien być smutny.

Po powrocie do Sztokholmu Tsatsiki zawiera braterstwo krwi z Perem Hammarem. Per jest zdecydowanie lepszym skejtem, więc uczy Tsatsikiego jazdy na desce, za to Tsatsiki lepiej sobie radzi z dziewczynami. Postanawia pomóc Perowi, który nigdy nie całował się z dziewczyną… Tymczasem Mamuśce rośnie coraz większy brzuch. Już niedługo Tsatsiki będzie miał rodzeństwo!

Czwarta z pięciu książek o Tsatsikim - przetłumaczonych na kilkanaście języków i wielokrotnie nagradzanych, m.in. przez szwedzkie Jury Dziecięce. W Polsce seria otrzymała wyróżnienie Komitetu Ochrony Praw Dziecka w konkurskie Świat Przyjazny Dziecku.

Kolejne przygody Tsatsikiego znajdziecie w książce "Tsatsiki i Retzina". A jeśli jeszcze nie czytaliście o tym, co się działo w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie oraz jak Tsatsiki po raz pierwszy pojechał do Grecji - sięgnijcie po książki "Tsatsiki i Mamuśka", "Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic" oraz "Tylko Tsatsiki".

Wartkie tempo, humor i ciepło sprawiają, że książki o Tsatsikim czytają z wypiekami na twarzach zarówno chłopacy, jak i dzieczyny - młodsi i starsi, a nawet dorośli!

Informacje dodatkowe o Tsatsiki i miłość:

Wydawnictwo: Zakamarki
Data wydania: 2012-09-06
ISBN: bd

Kup książkę Tsatsiki i miłość

Tsatsiki i miłość - opinie o książce

bardzo prosta w przekazie, mogę powiedzieć, że zadziałał zegar czasu i przeniósł mnie w czasy dawno minione... w przeszłość, w pozornie beztroskie dzieciństwo... nie dotykały nas wtedy tego typu problemy, jak rozwód rodziców, dzieci żyjące pomiędzy jednym a drugim rodzicem... ale myśleliśmy podobnie, a problemy były podobne, a może nawet takie same, pomysły na życie również:) ile nam zostało z tamtych czasów?
Avatar użytkownika - halinajolanta7
halinajolanta7
Ocena: 4,
Tylko Tsatsiki
Moni Nilsson0
Okładka ksiązki - Tylko Tsatsiki

Tsatsiki rozpoczyna trzecią klasę. Ma już teraz nie tylko Mamuśkę, ale też tatę, a właściwie dwóch. Jensa, z którym mieszkają, oraz Tatę Poławiacza Ośmiornic...

Tsatsiki i Retzina
Moni Nilsson0
Okładka ksiązki - Tsatsiki i Retzina

Tsatsiki rozpoczyna drugi semestr czwartej klasy. To dziwny wiek, kiedy z pewnych rzeczy powoli się wyrasta, a do innych jeszcze się nie dorosło. Choć...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski