Tolles Deutsch 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Tolles Deutsch 3

Numer dopuszczenia MEN: 1171/3/2024

Podręcznik Tolles Deutsch 3 jest przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (uczniowie uczący się języka niemieckiego jako pierwszego na poziomie podstawowym) lub dla uczniów klas drugich (uczniowie uczący się języka jako drugiego).

Kładzie nacisk na komunikację i mediację językową. Wspiera umiejętność samodzielnego uczenia się i wyciągania wniosków. Wprowadza wiele akcentów realioznawczych i kulturowych. Wykorzystuje podobieństwa międzyjęzykowe poprzez odwołanie do języka angielskiego i polskiego.

Informacje dodatkowe o Tolles Deutsch 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2024-07-26
Kategoria: Języki obce

Tagi: Materiały do nauki jezyków obcych Edukacja - języki obce nowożytne Niemiecki Obowiązkowa edukacja średnia Interest age: from c 15 years

Kup książkę Tolles Deutsch 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Tolles Deutsch 3. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum
Małgorzata Jezierska-Wiejak0
Okładka ksiązki - Tolles Deutsch 3. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Zeszyt ćwiczeń Tolles Deutsch 3 to uzupełnienie podręcznika, ściśle z nim skorelowane. Poza obszernym zbiorem ćwiczeń do każdej lekcji zawiera także dodatkowe...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski