Their Vicious Darling

Tom 3 cyklu Vicious Lost Boys

Wojna jest najstraszliwsza, kiedy stawką jest miłość.

Na wyspie dochodzi do zmian. Wrogowie Pana jeszcze nigdy nie byli tak silni. Sojusze tworzą się i zrywają, jednak kiedy wystarczająco wielu graczy ma wspólny cel, ich intrygi mogą poważnie zaszkodzić królowi i Zagubionym Chłopcom. Zwłaszcza kiedy na wyspę przybywa tajemniczy Krokodyl. Co się wydarzy, kiedy jego zegarek skończy odliczanie?

Tymczasem Winnie musi zmierzyć się z mrokiem, który na dobre rozgościł się w jej sercu. Do tej pory na wyspie jedynie mężczyźni dzierżyli prawdziwą władzę. Czy młodziutka Darling da radę zapanować nad nową mocą i nie zatracić się przy okazji w ciemnościach?

Pan i Zagubieni Chłopcy zrobią wszystko, aby ją ratować. Ale czy to na pewno właśnie ona potrzebuje ratunku?

Informacje dodatkowe o Their Vicious Darling:

Their Vicious Darling - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytaj_chwile
zaczytaj_chwile
Przeczytane:2024-01-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

Świat baśni, w którym żądza władzy i pożądania przeplata się z bratobójczą walką o tron. Odzyskanie cienia przez Peter Pana przywraca mu pełnię władzy i możliwość korzystania z uciech życia w ciągu dnia. Stan zdrowia Winni i jej zachowanie budzi niepokój chłopców, wzmagany dodatkowo obecnością wilka. Vane jest podejrzliwy, od razu wyczuwa zmianę w Darling. DOmyśla się, ze niej ona do końca sobą. Odkrycie przyczyny stawia jej dalszy los pod znakiem zapytania. Ale nawet ona nie spodziewa się, że w najgorszym momencie to  coś uratuje im życie, dzięki niej. Cherry zaciska zęby aby prawda nie wyszła na jaw. Zazdrosna o pozycję rywalki, która odebrała jej uwagę i uwielbienie czterech najwamiejszycyh w Nibylandii, zmuszona jest opuścić wyspę i wrócić do brata-Haka.

W okolicy pojawiają się wrogowie Peter Pana i chcą cień dla siebie, planują zabić jego właściciela i wprowadzić własne rządy. Siostry bliźniaków przyłączają się do eskapady na Nibylandię ale Roc, zwany Krokodylem ma w tym swój własny plan, nie pozwoli też zabić brata. Czy batalia i walka z rodzeństwem dojdzie do skutku? Nie każdy ma czyste zamiary. Podstęp rodzi kolejne spiski. Strategia niby wspólna dla wszystkich, każdy chce jednak ugrać cos dla siebie i swój cel osiągnąć.

Książka zdecydowanie dla dorosłych. Baśniowa przenośnia mogłaby posłużyć ocenie obecnej sytuacji na świecie. Intryga, spiski, władza jako najwyższe trofeum. Więc, jeśli lubicie brutalność władzy, spicy sceny, to sięgnijcie po lekturę. Polecam.

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-03-26, Ocena: 2, Przeczytałem, Mam,

? Dochodzą tutaj kolejni bohaterowie, co za tym idzie dostajemy znowu, każdy rozdział z innej perspektywy.  Momentami naprawdę musiałam wrócić do początku, żeby zorientować się o kim mowa. Za dużo tego. Dalej czułam chaos, gdyż każdy z bohaterów niesie ze sobą nowe tajemnice, książka jest zbyt krótka by to ogarnąć w całość.

Jestem osobą, która czasami lubi przeczytać sobie dark romance.

Lubię mroczne klimaty, brutalność, która przenika aż do moich kości.

Nie mam nic do perwersji, ale eeh...

Niesmaczne to bylo momentami, tak po prostu. Dostajemy strzępki wyjaśnień, tak po łebkach. Ta część podobała mi się najmniej.

Jednak znam siebie, będę czekać na kolejny tom, by zamknąć to w całość.

Never King
Nikki St. Crowe0
Okładka ksiązki -  Never King

Takiego retellingu jeszcze nie czytaliście! W tej Nibylandii wszystko wygląda inaczej, ale jest do bólu prawdziwe. Wszystkiemu winna jest klątwa, ciążąca...

Dark One
Nikki St. Crowe0
Okładka ksiązki -  Dark One

Nadchodzi wojna. Czy Niby-Król zdoła odzyskać należny mu tron? Drugi tom zaskakującej i nieprzewidywalnej serii Vicious Lost Boys. Gdy Winnie trafiła...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski