Tak postępujcie. Lekcje przywództwa

Bestseller Business Weeka i magazynu Entrepreneur"Muszę znaleźć wyjście z tej sytuacji, która wydaje się być bez wyjścia...Jak mam pokierować zespołem w taki sposób, żeby wszyscy byli zadowoleni, a wyniki najlepsze z możliwych...Dzisiaj w pracy znów nie udało mi się dogadać...Ta plotka może zniszczyć moja karierę, co mam zrobić...Często zdani sami na siebie wiele dni poszukujemy rozwiązania bez nadziei, że trafimy na nowe, genialne wyjście.Usiądź spokojnie i przeczytaj niestandardowe i pełne nietypowych rozwiązań zdarzenia z życia kapitana Picarda. Ta fikcyjna postać etycznego i silnego �szefa� poruszy każde serce swoja troskliwością i dobrocią, której na co dzień tak często nam brakuje. Jego rozterki, czy naprawdę poświęcać wszystko dla pracy wielu z nas są, aż nadto, zrozumiałe.Książka TAK POSTĘPUJCIE opierając się na legendzie kapitana Picarda uczy a czytanie jej sprawia przyjemność. Zawiera wiele przemyśleń na temat sztuki przywództwa, włączając w to takie cechy jak: umiejętność koncentracji, efektywną komunikację, pracę w zespole, honor... i inne ważne pojęcia. Przykłady zostały zaczerpnięte z ekranowych przygód i statku Enterprise, ale wiedza i umiejętności są jak najbardziej rzeczywiste i mogą być stosowane w codziennych sytuacjach, kiedy celem jest stworzenie efektywnego i zgranego zespołu.TAK POSTĘPUJCIE to najbardziej ekscytującą książką, która pokazuje przyszłość przywództwa, dając równocześnie menedżerom narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu już dziś!

Informacje dodatkowe o Tak postępujcie. Lekcje przywództwa:

Wydawnictwo: IFC PRESS