Tajniki Windows 8

Sprawdź możliwości systemu Windows 8!

Windows 8 na dobre zadomowił się już na naszych komputerach i urządzeniach mobilnych. Jego nowy interfejs budzi jednak wiele skrajnych emocji. Mechanizmy, które dla początkujących są niezwykle przyjazne i intuicyjne, doświadczonych użytkowników systemu Windows potrafią wprawić w zakłopotanie. Pewne jednak jest to, że najnowsza wersja systemu dyktuje trendy w projektowaniu intefejsu użytkownika na kolejne lata.

Dzięki tej książce jesteś w stanie błyskawicznie opanować nowości systemu Windows 8 - poznasz jego interfejs oraz umiejscowienie przydatnych narzędzi. Na samym początku dowiesz się, jak wybrać wersję systemu dopasowaną do Twoich potrzeb oraz jaki sprzęt musisz posiadać żeby w pełni wykorzystać potencjał tego systemu operacyjnego. W kolejnych rozdziałach poznasz aplikacje dostarczane wraz z systemem, które uprzyjemnią i ułatwią Twoje codzienne zadania. W tej książce znajdziesz również obszerne informacje na temat bezpieczeństwa systemu: kopie bezpieczeństwa, zarządzanie kontami i uprawnieniami i wiele innych. Książka ta jest kompletnym i unikalnym przewodnikiem po nowościach systemu Windows 8. Obowiązkowa lektura dla każdego użytkownika i dla wszystkich zastanawiających się nad zmianą systemu.

Sięgnij po tą książkę i:

poznaj zalety systemu Windows 8 przekonaj się, jak wygodny jest nowy interfejs Metro sprawdź, jak dostosować system do swoich potrzeb wykorzystaj potencjał systemu Windows 8

Poznaj moc ukrytą pod maską Windows 8!

Informacje dodatkowe o Tajniki Windows 8:

Wydawnictwo: Helion