Kolejna edycja tradycyjnego tygodniowego kalendarza ,,Jedności", cieszącego się uznaniem naszych czytelników. Rok prezentujemy w nim w układzie - jeden tydzień na jednej stronie. Znajdą w nim Państwo imiona solenizantów oraz przypomnienia o ważnych świętach i wydarzeniach w ciągu roku: od Dnia Babci i Dziadka, przez Wielkanoc po Sylwestra. Na odwrocie każdej strony kalendarzowej przybliżamy postacie świętych patronów: prezentując ich krótkie biografie, modlitwy za ich przyczyną, wymieniając sprawy w których orędują i wstawiają się za nami. Znajdą w nim Państwo ponadto skuteczne receptury ziołowe - jako antidota na konkretne dolegliwości cielesne. W terminarzu są też miejsca do notowania ważnych spraw, wydarzeń, rocznic itp.

Ten niezwykle kalendarz jest bardzo praktyczny; może się stać znakomitym prezentem, który ucieszy zwłaszcza każdą panią domu.

Informacje dodatkowe o Święci orędownicy w chorobach, w modlitwie, w trudnych sprawach. Z domowymi receptami ziołowymi. (kalendarz tygodniowy - zdzierak):

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-10-07
Kategoria: Inne

Tagi: Artykuły papiernicze Chrześcijaństwo Rodzina i zdrowie Rodzina i związki - poradniki

Kup książkę Święci orędownicy w chorobach, w modlitwie, w trudnych sprawach. Z domowymi receptami ziołowymi. (kalendarz tygodniowy - zdzierak)

Pojazdy samochodowe
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Pojazdy samochodowe

Pojazdy samochodowe Kolorowanka...

Najwspanialsze budowle świata
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Najwspanialsze budowle świata

Ponad sto wybranych budowli z całego świata - pałace, mosty, wieżowce, stadiony. Budowle historyczne i współczesne - historia powstania, opisy i zdjęcia....

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski