reklama

Sunstone. Tom 1

Tom 1 cyklu Sunstone

Potrzeby Lisy zawsze były... wyjątkowe. Pragnęła zostać skrępowana, lecz tak, by nic jej nie krępowało, i może dlatego czuła, że w jej życiu erotycznym czegoś brakuje... do czasu, aż poznała Ally - przeciętną kobietę z dobrą pracą, wielkim domem, dzieciństwem bez traum i... niepohamowaną żądzą dominacji w sypialni.

Oto Sunstone, niebanalna, niepowtarzalna historia erotyczna.

Informacje dodatkowe o Sunstone. Tom 1:

Tłumaczenie: Alicja Modrzewska
Ilustracje:Stjepan Sejic

Kup książkę Sunstone. Tom 1

Sunstone. Tom 1 - opinie o książce

Cóż, kto by się spodziewał, że w wieku dwudziestu jeden lat zacznę czytać 18+ lesbijskie romanse BDSM i będzie mi się to podobało. Wychodzi na to, że ludzie się zmieniają. Cóż ja mogę powiedzieć o tej książce... Może to, że temat został podjęty z ogromną czułością i zrozumieniem, emocje bohaterek są urocze i całkowicie można się z nimi utożsamić podczas lektury. Może niekoniecznie stałam się odbiorcą modelowym ilustracji nsfw, ale muszę przyznać, że oprawa graficzna komiksu również robi niesamowite wrażenie. Czytanie tego to taka dziwna mieszanka fascynacji i nieśmiałych przebłysków pruderii, przyjemne uczucie. Może nie stanę się nagle mega fanką tego typu literatury, ale na pewno doznania były niezapomniane.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung