Spróbujmy jeszcze raz

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach.

Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce.

Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę jak narkoman działki.

Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za siebie. Ale jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają mi duszę. Jego dotyk mnie rozpala. A wiadomo, co się dzieje, gdy podpalić benzynę. Ktoś musi spłonąć.

Druga próba może zniszczyć nas oboje.

Przecież wszyscy wiedzą, że brnięcie w te same błędy szczęścia nie przynosi.

Informacje dodatkowe o Spróbujmy jeszcze raz:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2018-02-28

Kup książkę Spróbujmy jeszcze raz

Spróbujmy jeszcze raz - opinie o książce

Avatar użytkownika - anin891
anin891
Przeczytane:2020-04-12, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Od razu po przeczytaniu tej książki udałam się pod prysznic by zmyć z siebie emocje jakie we mnie wywołała.
Mamy tu do czynienia z trzecim i ostatnim z braci Wright - alkoholikiem Austinem. Jest też pierwsza kobieta, która nie jest jakąś wyszmirowaną lalką, której autorka próbuje nadać charakter - Julia jest dziewczyną z krwi i kości, z charakterem, pazurem i przeszłością.
Przepadłam. Od pierwszej do ostatniej chwili były tu emocje - śmiałam się, płakałam, bałam się i cieszyłam. W końcu też dostałam porządną dawkę erotyki, z tym, że w tym tomie akurat nie była ona tak oczekiwana - przez całą gamę przeżyć, które zafundowała tu autorka, był to po prostu miły dodatek.
Właśnie na taką książkę czekałam, jest to jedna z najlepszych powieści jakie czytałam w ostatnim czasie. Jej problem polega na tym, że żeby od a do z ją zrozumieć, trzeba najpierw przejść przez dwa średniej jakości tomy.

Ta część dotyczy trzeciego z braci Wrightów. Chyba najmniej w niej seksu a odrobinę innych treści. Jest tu jakaś myśl przewodnia. Mam to przeczytałam, ale bez fajerwerków.

najlepsza część :) czytana trochę długo ze względu na brak czasu ale kocham! Od nienawiści do miłości:) taki powieści lubię :)

Avatar użytkownika - magdalenalesz
Przeczytane:2018-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Teraz albo nigdy
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Teraz albo nigdy

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej...

Dziewczyna mojego brata
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Dziewczyna mojego brata

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał, a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną, ale kiedy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski