reklama

Słownik onkologiczny to pierwsza na polskim rynku publikacja tego typu. Jest to interdyscyplinarne i ponadczasowe kompendium wiedzy, które gromadzi, ujednolica, opisuje i porządkuje pojęcia związane z onkologią w formie zwięzłych definicji terminów medycznych. Publikacja przeznaczona jest dla lekarzy wielu specjalności, studentów medycyny, lekarzy specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach medycyny, ale także dla osób zatrudnionych w instytucjach zajmujących się kształtowaniem polityki zdrowotnej.

Mamy nadzieję, że to kompleksowe opracowanie, które zostało przygotowane przez zespół znakomitych Autorów, przyczyni się do wypracowania wspólnego języka dla całego środowiska medycznego.

Informacje dodatkowe o Słownik onkologiczny. Mianownictwo stosowane w dyscyplinach onkologicznych z objaśnieniami:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2024-08-27
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Onkologia Hematologia

Kup książkę Słownik onkologiczny. Mianownictwo stosowane w dyscyplinach onkologicznych z objaśnieniami

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski