reklama

Sh#t your ego says. Jak uciszyć ego i przejąć kontrolę nad swoim życiem

Nie czytaj tej książki - mówi twoje ego. Ona zmieni twoje życie. I to mnie przeraża.

Czasami nasze najgorsze porażki prowadzą do naszej największej przemiany.

W 2012 roku James McCrae porzucił wygodne życie w Minnesocie i nabierającą rozpędu karierę w reklamie, aby przenieść się do Nowego Jorku i zrealizować swoje marzenie o zostaniu pisarzem. Wkrótce po jego przybyciu przez wschodnie wybrzeże przetoczył się huragan Sandy. Nowy Jork znalazł się pod wodą, a James - bezrobotny, z topniejącymi zasobami finansowymi - nagle stał się bezdomny. Uciekł na wyspę Culebra w poszukiwaniu schronienia.

Schronienie znalazł na wyspie Culebra - został sam, a lęki i wątpliwości osaczyły go z z całą mocą. Przesiadywał samotnie na plaży, mierząc się z samym sobą. To, co odkrył, to ego -- i miało ono wiele do powiedzenia.

Wszyscy mamy w sobie dwa głosy: ego i wyższe ja. Ego to nasz reaktywny, przywiązany umysł, który mówi nam, że jesteśmy ofiarami okoliczności. Wyższe ja jest naszym źródłem intuicji i wyobraźni, które przypomina nam, że jesteśmy twórcami naszej rzeczywistości. Sh#t Your Ego Says ujawnia bitwę między tymi głosami.

Informacje dodatkowe o Sh#t your ego says. Jak uciszyć ego i przejąć kontrolę nad swoim życiem:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2023-11-22
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Sh#t your ego says

Kup książkę Sh#t your ego says. Jak uciszyć ego i przejąć kontrolę nad swoim życiem

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung